Російський хірург розрізав собі живіт, щоб освідчитись коханій

Палкий кавказець вклав в рану обручку і відправився на перев’язку до своєї дівчини, яка працює медсестрою в одній з ним лікарні.

Фото от fakty.ictv.ua

Як зазначають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости, прийшовши в лікарню він сказав Альбіні, що впав на скло і попросив її витягти з рани осколок. Коли дівчина витягла кільце, Азнаур тут же попросив її вийти за нього заміж.

Це було так мило, що дівчина із кров'ю на руках розплакалася від щастя, а від несподіванки відразу ж не думаючи про наслідки погодилася.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...