Російський хірург розрізав собі живіт, щоб освідчитись коханій

Палкий кавказець вклав в рану обручку і відправився на перев’язку до своєї дівчини, яка працює медсестрою в одній з ним лікарні.

Фото от fakty.ictv.ua

Як зазначають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости, прийшовши в лікарню він сказав Альбіні, що впав на скло і попросив її витягти з рани осколок. Коли дівчина витягла кільце, Азнаур тут же попросив її вийти за нього заміж.

Це було так мило, що дівчина із кров'ю на руках розплакалася від щастя, а від несподіванки відразу ж не думаючи про наслідки погодилася.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...