"Дети России детям Донбасса" – з таким надписом прийшла чергова гуманітарка від Рашки. Одна з Макіївських шкіл отримала в якості допомоги запаковані пакетики з клеєм. Так би мовити, чим багаті, тим і раді. Або, як висміюють в мережі люди, – "Суровый подгон от челябинских детей. Россия своих не бросает!". Так пише для канал 24 військовий журналіст Олексій Нікольський, передають Патріоти України.
Популярності серед населення "ЛНР" і "ДНР" отримало і дитяче пюре, виготовлене в Росії: в консерві незрозуміла субстанція незрозумілого кольору. Таке "дитяче харчування", що присилає матінка-Росія, активно продають через інтернет. За банку зіпсованих дитячих харчів із "гуманітарної допомоги" Путіна мешканці окупованих територій правлять по 15 рублів (5 грн).
Невдоволення населення зростає кожний день, бо навіть ті зіпсовані продукти просто розкрадаються тими, хто працює в системі розподілу та видачі "російської гуманітарної допомоги". До "управлінь праці та соціального захисту населення" масово надходять скарги мешканців про відсутність будь-якого контролю при облікові та розподілі прибувших продуктів.
Але сепаратистські ЗМІ штампують все ті ж повідомлення про те, що в "республіках" все добре, всі нагодовані. Воно і дійсно так, нагодовані. Правда новими обіцянками Захарченка, а не достойним рівнем життя. Ось, наприклад, шахтарі знову не отримують зарплати. Захарченко в черговий раз не може погасити заборгованість працівникам шахт, які працюють на так званих державних підприємствах, віджатих в українських підприємців в ході окупації. Мало того, ще й заявив, що взагалі сумнівається у доцільності існування вугільної галузі в "ДНР".
Ще один "подгончик", вже від керівництва "республіки", дістався у вигляді відсутності Інтернету. Більше трьох тижнів жителі окупованої Горлівки, які користувалися інтернетом від "Укртелекому" проклинають так звану націоналізацію підприємства "владою ДНР", бо з 1 березня вони виявилися позбавленими нормального доступу до послуги. Абонентів сотні, на день приходить до 50 осіб, які здають свої модеми на переналаштування. Правда, у Горлівці цим займається аж всього одна людина. Тому хтозна, коли люди зможуть і чи зможуть взагалі користуватись інтернетом.
Також під питанням стало існування аптек в "республіках". На разі, по всіх аптечних кіосках відбуваються дивні перевірки незрозумілими особами. "Зазвичай, заходять в аптеку кілька осіб, не називаються, не показують жодних документів і починають "перевіряти" усе підряд – від документів до ліків у холодильниках. Деякі аптеки таким чином "перевірили" вже по кілька разів. Що намагаються знайти окупанти в аптеках, ніхто не розуміє. Оскільки, по-перше, аптечний бізнес на окупованих територія вже не є таким прибутковим, бо люди не мають грошей, по-друге, ліки в асортименті всі "правильні" – російські." Тож, не виключено, що таким чином хтось просто намагається "підім'яти" під себе всі аптеки. Щоб уникнути "перевірок" більшість аптек зараз просто зачиняються, їхні власники чекають, поки буря вщухне.
А от чого чекати решті населення окупованих територій з такими розвитком подій, ми можемо тільки здогадуватись…
"Чиновники з Міноборони вкотре сіли в калюжу: авансують підприємствам десятки мільярдів гривень, однак на фронт у заявлені терміни доходить менше половини мін. Однак і з ними серйозні проблеми. Що відбувається? "Нам не страшні московські воші, нам стра...
"Вчора був той самий день – День гідності та свободи. Трохи не пропустила. День "майданутых", по-простому", - пише харківська журналістка Анна Гін на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:. "Не віриться, що вже ...