"Россия своих не бросает" - вона допомагає їм швидше відправитися в кращий світ, - військовий журналіст

В Донбасі, який годував всю Україну, вже стало невигідно видобувати вугілля, шахтарям не платять зарплату, відключили інтернет, а аптеки через дороговизну ліків самі почали закриватися.

"Дети России - детям Донбасса" передали клей. Фото: Вчасно.

"Дети России детям Донбасса" – з таким надписом прийшла чергова гуманітарка від Рашки. Одна з Макіївських шкіл отримала в якості допомоги запаковані пакетики з клеєм. Так би мовити, чим багаті, тим і раді. Або, як висміюють в мережі люди, – "Суровый подгон от челябинских детей. Россия своих не бросает!". Так пише для канал 24 військовий журналіст Олексій Нікольський, передають Патріоти України.

Популярності серед населення "ЛНР" і "ДНР" отримало і дитяче пюре, виготовлене в Росії: в консерві незрозуміла субстанція незрозумілого кольору. Таке "дитяче харчування", що присилає матінка-Росія, активно продають через інтернет. За банку зіпсованих дитячих харчів із "гуманітарної допомоги" Путіна мешканці окупованих територій правлять по 15 рублів (5 грн).

Невдоволення населення зростає кожний день, бо навіть ті зіпсовані продукти просто розкрадаються тими, хто працює в системі розподілу та видачі "російської гуманітарної допомоги". До "управлінь праці та соціального захисту населення" масово надходять скарги мешканців про відсутність будь-якого контролю при облікові та розподілі прибувших продуктів.

Але сепаратистські ЗМІ штампують все ті ж повідомлення про те, що в "республіках" все добре, всі нагодовані. Воно і дійсно так, нагодовані. Правда новими обіцянками Захарченка, а не достойним рівнем життя. Ось, наприклад, шахтарі знову не отримують зарплати. Захарченко в черговий раз не може погасити заборгованість працівникам шахт, які працюють на так званих державних підприємствах, віджатих в українських підприємців в ході окупації. Мало того, ще й заявив, що взагалі сумнівається у доцільності існування вугільної галузі в "ДНР".

Ще один "подгончик", вже від керівництва "республіки", дістався у вигляді відсутності Інтернету. Більше трьох тижнів жителі окупованої Горлівки, які користувалися інтернетом від "Укртелекому" проклинають так звану націоналізацію підприємства "владою ДНР", бо з 1 березня вони виявилися позбавленими нормального доступу до послуги. Абонентів сотні, на день приходить до 50 осіб, які здають свої модеми на переналаштування. Правда, у Горлівці цим займається аж всього одна людина. Тому хтозна, коли люди зможуть і чи зможуть взагалі користуватись інтернетом.

Також під питанням стало існування аптек в "республіках". На разі, по всіх аптечних кіосках відбуваються дивні перевірки незрозумілими особами. "Зазвичай, заходять в аптеку кілька осіб, не називаються, не показують жодних документів і починають "перевіряти" усе підряд – від документів до ліків у холодильниках. Деякі аптеки таким чином "перевірили" вже по кілька разів. Що намагаються знайти окупанти в аптеках, ніхто не розуміє. Оскільки, по-перше, аптечний бізнес на окупованих територія вже не є таким прибутковим, бо люди не мають грошей, по-друге, ліки в асортименті всі "правильні" – російські." Тож, не виключено, що таким чином хтось просто намагається "підім'яти" під себе всі аптеки. Щоб уникнути "перевірок" більшість аптек зараз просто зачиняються, їхні власники чекають, поки буря вщухне.

А от чого чекати решті населення окупованих територій з такими розвитком подій, ми можемо тільки здогадуватись…

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Британія і США евакуюють родини дипломатів з Києва: це – жест політичної підтримки України

вівторок, 25 січень 2022, 16:16

Велика Британія дає Росії чітко зрозуміти, що вони розглядають можливість військової ескалації з боку Росії, адже рівень напруги вже дійшов до критичної червоної позначки. Відповідно, таку евакуацію варто розуміти не як сигнал до паніки, а як один з елеме

"В свое время Кремль не смог победить Чечню, которая меньше, чем Черниговская область. Так что говорить об их возможности победить Украину?" - Береза

вівторок, 25 січень 2022, 15:29

"Ладно, я дозрел таки до этого поста. После 3716 звонка с вопросом о том, "а будет ли война?", я понял, что проще один раз написать, чем отвечать каждому", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. "Начнём с того,...