"Российским банкам дышит в затылок маленький пушной зверек, которого можно ещё назвать валютным дефицитом" - Злий Одесит

Зниження попиту на енергоресурси і період відпусток, при збереженні відтоку валюти з РФ, можуть повністю знекровити російську банківську систему напередодні осінніх виплат по боргах.

Ілюстрація:Lenta.ru"Завершился май и, как ожидалось, выплаты по долгам у российских банков прошли не совсем гладко. А если уж быть совсем точным – продемонстрировали приближение маленького пушного зверька, которого можно ещё назвать валютным дефицитом." Про це у Livejournal пише zloy_odessit, передають Патріоти України, продовжуючи:

Так, чтобы справится с долговым бременем и кризисом валютной ликвидности, на российском рынке подскочил спрос на операции своп, ставки на которые значительно были снижены. Это позволило российским банкам справиться с долговым бременем в $2 млрд, в то время как на 1 мая свободной валютной массы в банковском секторе РФ было всего $8 млрд!

На сегодняшний день долговые обязательства финансовых учреждений РФ значительно превышают их возможности по выплате оных. И если в первом квартале этого года поступление валюты в РФ стимулировалось сезонностью – покупкой энергоресурсов и обеспечило приток в страну $41 млрд, при оттоке более $20 млрд, то летние месяцы таковыми не будут.

Снижение спроса на энергоресурсы и период отпусков, при сохранении оттока валюты из страны, могут полностью обескровить банковскую систему накануне осенних выплат по долгам.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Резолюція про прощення": Стала відомою схема, за якою Росія планує зупинити санкції проти себе у ПАРЄ

середа, 19 вересень 2018, 11:58

В Парламентській асамблеї Ради Європи вже узгодили із представниками РФ обраний підхід до внесення поправок до регламенту ПАРЄ, які в майбутньому можуть гарантувати російській делегації повернення до ПАРЄ без санкцій. Журналісти дізналися про окремі по...

Гнів народу: У Черкасах покарали водія маршрутки, який мало не збив людей (відео)

середа, 19 вересень 2018, 11:47

У вівторок, 18 вересня, в Черкасах водій маршрутки виїхав на тротуар, ледь не збивши людей, які стояли на зупинці. Про це на своїй Facebook сторінці повідомляє журналіст Сергій Радченко, передають Патріоти України. За словами свідків події, водій на ви...