Господарський суд Луганської області зобов'язав державне підприємство "Луганський облавтодор" виплатити 2,1 млн гривень підприємству ТОВ "Донкуб", яке знаходиться на підконтрольній терористам "ЛНР" території. Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.
Він зазначає, що "Донкуб" в 2016 році було відібрано людьми ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького у його законного власника Сергія Боєва.
"Ось вам наша війна у всій красі. Здавалося б, уже й блокаду ввели, і торгівлю вугіллям зупинили, але українська держава так і хоче допомогти своїм ворогам грошима. Ще раз - український суд зобов'язав державне підприємство виплатити гроші компанії, яка знаходиться в Перевальську ( під контролем "ЛНР"), була відтиснута бойовиками, зареєстрована в "ЛНР" і платить податки Плотницькому", - пише Казанський.
Також він вказує, що власник захопленої компанії ще рік тому звертався в СБУ і ГПУ з заявою, в якій писав, що його власність захоплена терористами.
"Але ні СБУ, ні ГПУ не відреагували. Чи не знайшли достатньо доказів... Тепер представник бойовиків за дорученням, яка виписано бойовиками, приїжджає в українські суди і відсуджує у українського державного підприємства мільйони гривень. Сюрреалізм якийсь ... Немає слів" , - резюмував Казанський.



25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...