"Сказати, що колеги здивовані - нічого не сказати. Вони в шоці!" - Ар'єв про реакцію ПАРЄ на візит Аграмунта з росіянами в Сирію

На думку члена української делегації в ПАРЄ, візити до диктаторів підривають суть існування Ради Європи як місця, "заснованого для підтримки демократії та прав людини, а не політиків, які у крові з ніг до голови".

Петро Аграмунт. Фото:http://www.segodnya.ua/

Делегати ПАРЄ засуджують візит свого президента Педро Аграмунта з російськими депутатами в Сирію. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат, член української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв, зазначають Патріоти України.

Він зазначив, що увесь день після прильоту на засідання комітету ПАРЄ в Париж спілкується із колегами з інших делегацій з приводу візита президента ПАРЄ до Асада на запрошення російських депутатів.

"Сказати, що колеги здивовані - нічого не сказати. Вони в шоці! І, вочевидь, тим, хто їздив, доведеться вже по поверненню відповідати на купу неприємних питань", - написав він.

На його думку, візити до диктаторів підривають суть існування Ради Європи як місця, "заснованого для підтримки демократії та прав людини, а не політиків, які у крові з ніг до голови".

Як відомо, перший заступник спікера Ради Ірина Геращенко закликає направити листа в ПАРЄ з вимогою дати пояснення, чому президент Асамблеї Педро Аграмунт полетів до Сирії разом із делегацією російської Держдуми.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вагнеру" стає все скрутніше: Українці відбили втрачені позиції навколо Бахмута, - ISW

субота, 1 квітень 2023, 7:38

Геолокаційні кадри, опубліковані 31 березня, свідчать про те, що українські війська провели контратаку на південний захід від Бахмута та відновили втрачені позиції на південь від Іванівського (близько 7 км на південний захід від Бахмута), повідомляє Ін...

​"Шторм" не конфетка... - Злий Одесит

субота, 1 квітень 2023, 7:01

Осенью 2022 года в составе РОВ и не только, но и сброда в составе 1АК и 2АК, стали появляться подразделения нового типа, которые грозно именовались "Шторм". Это грозное нечто было, по сути, подобием усиленной роты или недоделанной БТГр. На первый взгля...