Скульптор був п'яним? "В Севастополе поставили копию памятника "Воину-освободителю" в Берлине. Но что-то пошло не так" - Казанський (фото)

Монумент вийшов дуже потворним, що спричинило у мережі бурю іронічних коментарів.

Пам'ятник у Севастополі назвали потворним. Фото:Twitter

В окупованому Росією Севастополі був зведений страшний пам'ятник "Воїну-визволителю". Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив журналіст і блогер Денис Казанський, порівнявши творіння окупантів з оригінальним пам'ятником, зазначають Патріоти України.

Так виглядає оригінал

"У Севастополі встановили новий пам'ятник - копію пам'ятника "Воїну-визволителю" в Берліні. Але щось пішло не так..." - написав Казанський.

Користувачі мережі також висміяли пам'ятник в Севастополі, припустивши, що скульптор, ймовірно, був п'яним в момент роботи.

"Судячи по обличчях - звільнив від ядерних агресорів", "Потворність на потворності... навіть художника нормального у них немає", "йому пику від смороду русского міра звело", "просто треба було сказати: скульптору більше не наливати", - пишуть юзери.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...