В окупованому Росією Севастополі був зведений страшний пам'ятник "Воїну-визволителю". Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив журналіст і блогер Денис Казанський, порівнявши творіння окупантів з оригінальним пам'ятником, зазначають Патріоти України.
"У Севастополі встановили новий пам'ятник - копію пам'ятника "Воїну-визволителю" в Берліні. Але щось пішло не так..." - написав Казанський.
В Севастополе поставили новый памятник - копию памятника "Воину-освободителю" в Берлине. Но что-то пошло не так... pic.twitter.com/RTFEseRdgi
— Денис Казанський (@den_kazansky) 17 березня 2018 р.
Користувачі мережі також висміяли пам'ятник в Севастополі, припустивши, що скульптор, ймовірно, був п'яним в момент роботи.
"Судячи по обличчях - звільнив від ядерних агресорів", "Потворність на потворності... навіть художника нормального у них немає", "йому пику від смороду русского міра звело", "просто треба було сказати: скульптору більше не наливати", - пишуть юзери.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...