Спеціально для "русского мира": Чому жителів Луганська годують пшеницею для худоби - Снєгирьов

Низька ціна на так званий "соціальний хліб" в "ЛНР" пояснюється тим, що для його виробництва закуповується пшениця 5-6 класу - фураж.

Фото:Facebook

Ціна на хліб у окупованому Луганську становить 6 рублів за житньо-пшеничний батон. Співголова ГО "Права справа" Дмитро Снєгирьов у своєму Facebook пояснив, як окупаційній владі вдається утримувати таку низьку ціну на фоні інших цін в ОРДЛО, зазначають Патріоти України.

В рамках програми «соціальний хліб» в окупованому Луганську місцевими товаровиробниками реалізується населенню хліб «Дарницький». Випічкою хліба займається хлібозавод ПАТ «Луганськ-Нива» (ТМ «Добродія»). Соціальний хліб відрізняється від звичайного за формою та вагою. Це житньо-пшеничний батон вагою 700 грамів.

В цехах ПАТ «Луганськ-Нива» щодоби випікається 7300 буханок «соціального хліба». Цією кількістю «Луганськ-Нива» практично повністю закриває потреби м.Луганська. Відпускна ціна цього хліба - 6 рублів. У загальному обсязі виробництва виготовлення «Дарницького» хліба складає 10%.

Низька ціна на «соціальний хліб» пояснюється тим, що для його виробництва «Луганськ-Нива» закуповує пшеницю 5-6 класу. На нараді «Ради міністрів ЛНР» самопроголошений міністр «міністерства сільського господарства» Сороковенко заявив, що близько 70 відсотків зібраного врожаю - це пшениця 5-6 класів. За його словами саме ця пшениця надходить на елеватори монополіста «Луганськ-Нива» для подальшої переробки і випічки «соціального хлібу».

"На склади аграрного фонду надходить продовольча пшениця, а "Луганськ-Нива" закуповує фураж", - заявив "міністр" Сороковенко.

Примітно, що 5-6 класи зерна пшениці належать до «фуражних». Пшениця 5-6 класу - є непродовольчою, тому призначена для відгодівлі домашніх тварин і виробництва комбікормів. Фуражна пшениця в кормах дрібної та великої рогатої худоби, свиней, овець та птиці (качок, курей, гусей) служить тільки в якості добавки до основних раціонів і не застосовується як монокорм.

Наразі, на території Луганська діє 95 точок продажу продукції ПАТ «Луганськ-Нива». Крім того, торгові точки підприємства працюють і в інших містах самопроголошеної «республіки». Так, в м. Антрацит відкрито п'ять торгових точок, в Брянці і Перевальську - по дві, в Красному Лучі - три, в Ровеньках і Свердловську - по чотири, у Стаханові - дев'ять.

Крім того, з підприємством співпрацюють 1830 партнерів, які доставляють "соціальний хліб" в ті міста, села і селища так званої «ЛНР», де поки не відкриті місця фірмової торгівлі ПАТ «Луганськ-Нива».

Нагадаю, постановою так званої «Ради Міністрів ЛНР» від 25 серпня 2015р. №02-04 / 250/15 «Про затвердження Тимчасового порядку регулювання та контролю цін на продовольчі товари на території Луганської Народної Республіки», з метою контролю за реалізацією окремих видів соціально-значущих продовольчих товарів в роздрібній торгівлі, з 19.09.2015. введені фіксовані ціни на продовольчі товари, які мають соціальне значення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Проблема, що зростає": Що довше Україна тягне з мобілізацією, то менш імовірним стає контрнаступ, - The Washington Post

неділя, 28 квітень 2024, 13:28

Довгоочікуване отримання допомоги від США допоможе Україні зупинити наступ Росії найближчими місяцями, але гостра нестача військ і перевага Москви у вогневій потужності означають, що Київ навряд чи зможе піти в наступ щонайменше до 2025 року. Про це пи...

Пропагандисти Кремля вигадали фейк про наркокур'єра для тероборонців із Харківщини

неділя, 28 квітень 2024, 12:59

У російських Telegram-каналах розповсюджують неправдиву інформацію про те, що у Харкові затримали наркокур'єра, який нібито постачав наркотики бійцям 113-ї окремої бригади територіальної оборони. Пропагандисти стверджують, що слідчі тривалий час намага...