Становлення вождя: "Путін був дуже боязким спочатку. Він очам не вірив, із якою швидкістю усі лягають до його чобіт", - Шендерович

Письменник нагадав, що на початку правління Володимир Путін сильно відрізнявся від себе нинішнього.
Віктор Шендерович. Фото: соцмережі.

Представники еліти, які підтримали президента РФ Володимира Путіна, покрили себе ганьбою і розбестили главу держави. Таку думку висловив російський письменник Віктор Шендерович в ефірі "Эха Москвы", передають Патріоти України.

"Вони – недурні люди в мокрих штанях. Які хочуть мати те, що вони мають; хочуть мати блага, які вони мають. У кожного з них... різна мотивація. Від найвульгарніших – до ускладнених. Сорому від цього не менше. Ганьба", – заявив він.

Письменник зазначив, що претензії щодо ситуації у країні потрібно висувати передусім еліті. "На відміну від піпла так званого, з якого нічого не візьмеш – скрізь, у будь-якій країні. А ось із еліти спитають... Це в чистому вигляді зрада еліти. Звичайно! Тому що еліта – що художня, що бізнес-еліта, політична еліта – могла б покласти край цьому негідництву і беззаконню давно", – наголосив він.

Шендерович нагадав, що на початку правління Путін сильно відрізнявся від себе нинішнього. "Він був дуже боязким спочатку. Він дуже зазирав по сторонах. Я думаю, що він очам не вірив і дивувався з того, з якою швидкістю всі лягають до його чобіт. Він був готовий до того, що буде (я думаю) набагато серйозніший опір. А вони всі раптом вишикувалися в рядочок цілувати його в плече. Раптом кумири почали зізнаватися йому у любові, пояснювати, що без нього взагалі немає життя. І він охрінів досить швидко. Тому що, коли тобі еліта країни пояснює, що ти великий, то ти за деякий час, звичайно, змушений просто в це повірити", – розповів він.

Письменник додав, що простим людям байдуже, "під яким прапором прийдуть татаро-монголи", і вони намагатимуться вижити за будь-якої влади. "До речі, за Сталіна менше питань, аніж зараз. Тому що тоді йшлося справді про загрозу життю. І треба було бути героєм, щоб випростатися на повний зріст. І люди платили за це життям. Сьогодні про таку плату не йдеться. У тебе просто відберуть твою синекуру. У тебе просто відберуть трошки фінансування. Тебе просто не пустять у телевізор. Ніхто ж нікого не розстріляє. Як мінімум, якщо... Ну, ніхто ж не вимагає від тебе якихось революційних дій! Ну, просто не вставай у ряд", – підсумував Шендерович.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Найважливіше в історії з Голуновим – знищити замовників цієї справи", - Латиніна

неділя, 16 червень 2019, 14:25

Після мітингів така ймовірність стала набагато меншою, переконана журналістка. Найважливішим у ситуації із затриманням і звільненням російського журналіста Івана Голунова було покарати замовників справи, заявила 15 червня в ефірі радіостанції "Эхо Моск...

"Все, кто хочет "назад в СССР" или "жить, как в Москве" никогда туда не перейдут, но сделают все, чтобы "путинвведи" было там, где они", - Степова

неділя, 16 червень 2019, 14:12

ЗМІ ОРДЛО повідомили, що в координаційні центри міграційних служб РФ з видачі російських паспортів жителям ОРДЛО прибули перші групи екс-громадян України для отримання паспортів громадян РФ. Про це у своєму блозі пише Олена Степова, передають Патріоти ...