Становлення вождя: "Путін був дуже боязким спочатку. Він очам не вірив, із якою швидкістю усі лягають до його чобіт", - Шендерович

Письменник нагадав, що на початку правління Володимир Путін сильно відрізнявся від себе нинішнього.
Віктор Шендерович. Фото: соцмережі.

Представники еліти, які підтримали президента РФ Володимира Путіна, покрили себе ганьбою і розбестили главу держави. Таку думку висловив російський письменник Віктор Шендерович в ефірі "Эха Москвы", передають Патріоти України.

"Вони – недурні люди в мокрих штанях. Які хочуть мати те, що вони мають; хочуть мати блага, які вони мають. У кожного з них... різна мотивація. Від найвульгарніших – до ускладнених. Сорому від цього не менше. Ганьба", – заявив він.

Письменник зазначив, що претензії щодо ситуації у країні потрібно висувати передусім еліті. "На відміну від піпла так званого, з якого нічого не візьмеш – скрізь, у будь-якій країні. А ось із еліти спитають... Це в чистому вигляді зрада еліти. Звичайно! Тому що еліта – що художня, що бізнес-еліта, політична еліта – могла б покласти край цьому негідництву і беззаконню давно", – наголосив він.

Шендерович нагадав, що на початку правління Путін сильно відрізнявся від себе нинішнього. "Він був дуже боязким спочатку. Він дуже зазирав по сторонах. Я думаю, що він очам не вірив і дивувався з того, з якою швидкістю всі лягають до його чобіт. Він був готовий до того, що буде (я думаю) набагато серйозніший опір. А вони всі раптом вишикувалися в рядочок цілувати його в плече. Раптом кумири почали зізнаватися йому у любові, пояснювати, що без нього взагалі немає життя. І він охрінів досить швидко. Тому що, коли тобі еліта країни пояснює, що ти великий, то ти за деякий час, звичайно, змушений просто в це повірити", – розповів він.

Письменник додав, що простим людям байдуже, "під яким прапором прийдуть татаро-монголи", і вони намагатимуться вижити за будь-якої влади. "До речі, за Сталіна менше питань, аніж зараз. Тому що тоді йшлося справді про загрозу життю. І треба було бути героєм, щоб випростатися на повний зріст. І люди платили за це життям. Сьогодні про таку плату не йдеться. У тебе просто відберуть твою синекуру. У тебе просто відберуть трошки фінансування. Тебе просто не пустять у телевізор. Ніхто ж нікого не розстріляє. Як мінімум, якщо... Ну, ніхто ж не вимагає від тебе якихось революційних дій! Ну, просто не вставай у ряд", – підсумував Шендерович.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Як я отримувала водійські права в Америці", - українська журналістка

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:45

Із закордонними водійськими правами у США можна їздити лише кілька місяців. "Із теорією все просто: вивчаєш правила штату, далі у додатку на телефоні тренуєшся проходити пробні тести і потім складаєш іспит у найближчому відділку DMV. «Ти звідки, з Німе...

Хіти тижня. 10 причин, чому вам слід їсти яблука

вівторок, 22 жовтень 2019, 22:30

Хрумкі, соковиті, корисні, ще й недорого коштують - усе це про яблука! 10 причин, чому яблука корисні для здоров’я, - передають Патріоти України з посиланням на Healthline.