Ті ж самі "зелені чоловічки" у Криму, і "ихтамнеты" на Донбасі в наш час. Страшні факти Української історії пригодав блогер Олег Леусенко. Його думку передають Патріоти України, продовжуючи:
"Історія другої навали більшовиків в Україні почалася ще влітку 1918 року. Тоді в Таращанському і Звенигородському повітах спалахнуло повстання на чолі з Миколою Шинкарем проти влади гетьмана Скоропадського, інспіроване двома українськими партіями соціал-демократами та есерами. Повстання було придушене частинами німецької армії та гетьманської державної варти. Лідери соціалістів зрозуміли, що самостійно Скоропадського їм не здолати. Потрібні були союзники ззовні. Тому бунтівники почали шукати контактів з московськими більшовиками.
13 листопада в Києві таємно була вибрана Директорія, яка повинна була очолити заколот проти гетьмана Скоропадського. А перед тим, 11 листопада, Раднарком червоної Росії ухвалив у десятиденний строк розпочати наступ під надуманим приводом «на підтримку робітників і селян України, повсталих проти гетьмана». Після повалення Скоропадського уряд Директорії зіткнулося з тим, що на зміну австрійсько-німецьким окупантам в Україну увійшли війська більшовицької росії.
Українські військові просили уряд сконцентрувати зусилля проти червоного нашестя, проте голова Директорії Володимир Винниченко вважав, що це лише посилення розвідочної діяльності на фронтах. Вже після падіння Харкова Директорія таки послала Москві ноту протесту. На що отримала відповідь, мовляв, ніяких військ радянської росії на території України немає, а військові дії відбуваються між арміями УНР та українського радянського уряду. Ті ж самі "зелені чоловічки" у Криму, і "ихтамнеты" на Донбасі в наш час.
Директорія оголосила війну Росії тільки 16 січня. На той момент вже були втрачені Харків та Чернігів. Захопивши 5 лютого 1919 року Київ, большевицькі орди до кінця травня встановили радянську окупаційну владу на більшій частині території України," - пише Олег Леусенко.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...