Суми: Помаранчева річка (відео)

Ні це не те, що хтось, може, подумав. Перший Майдан зі своєю яскраво - одноманітною кольоровою гамою на батьківщині третього Президента сприймають, як і деінде, без особливої ностальгії.

Просто так вже сталося, шо, як повідомляють "Патріоти України", одного, хоч і не надто теплого, але квітневого дня вода у річечці, що плине обласним центром (не Пслі), за своїм кольором стала нагадувати "Фанту". Причина - аварійна бригада Міськводоканалу через порив на вулиці Халтуріна була вимушена здійснити аварійний злив. Внаслідок цього чиста водогінна вода змішалася з осадом, який накопичувався на стінках труб великого діаметру довгі роки. Ось так і утворилася суміш, яка нагадала про відомий напій з апельсиновим смаком, і - " Разом нас багато..." А водогін у Сумах відремонтували, причому доволі швидко.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Милявская относится к искусству точно так же, как и свинья к куче апельсинов", - Анти-Колорадос

неділя, 23 квітень 2017, 20:35

Найбільш бридке в цій ситуації те, що такі "артисти" займають собою чужу нішу, а тому замість дійсно мудрих і потрібних речей, які можуть видати гідні люди, слухають клоунів, шоуменів і іншу сумнівну публіку. "Но в свое время она выехала из Украины в Р...

Вітаємо! Сьогодні уродини у однієї з найвродливіших тенісисток світу (фото)

неділя, 23 квітень 2017, 20:30

23 квітня свій 34-й день народження відзначає одна з найвідоміших тенісисток у світі - Даниела Хантухова.