"Президент закликав українців вчити англійську мову. І ні слова не каже про українську. Зі свого дипломатичного досвіду скажу, що я ні разу не чув, щоб глави держав Балканського регіону, де я працював, а це Сербія, Хорватія, Боснія і Герцеговина, як, зрештою, Македонія зі Словенією, закликали своїх громадян вчити англійську, німецьку, чи французьку", - написав Маркіян Лубківський на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України.
В усіх перелічених країнах насамперед підтримують свої мови. Я, для прикладу, мав честь бути господарем обіду за участю президента Хорватії Стєпана Месича для послів, які говорять хорватською. Чому б у нас не запровадити таку практику?
Свою українську мову треба ставити на перше місце. А то говоритимемо приємного замість смачного, неділя замість тиждень і плутатимемо сирники з сірниками. Вчімо і плекаймо українську! Українці знайдуть дорогу до англійської. А от чи знайдуть шлях до української без системної державної підтримки?
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...