"Так буде з кожним": Як в зоні АТО борються з довгими язиками і панікерами (фотофакт)

Підполковник ЗСУ Тарас Грень показав "дієвий" спосіб впливу командира на підлеглих військовослужбовців.

Приклад того, як в зоні АТО борються з довгими язиками і панікерами. Фото: Фейсбук.Підполковник Тарас Грень показав, як впливають на передовій на тих, хто панікує чи говорить в ефірах зайве. На своїй сторінці у Фейсбуці він розмістив фото прибитого цвяхом до дерева мобільного елефону, повідомляють Патріоти України.

«Так буде з кожним, хто панікує або таляпає в "ефір" зайве. Фото зроблено на передовій поблизу Павлополя.

Як на мене це дієвий спосіб впливу командира. Хоча... за часів Другої світової за панікерство та довгий язик просто розстрілювали. Але ж ми не "гуманні" комуністи. Ми просто прибиваємо іржавими цвяхами до акації», - так Тарас Грень прокоментував фото.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...