"Так буде з кожним": Як в зоні АТО борються з довгими язиками і панікерами (фотофакт)

Підполковник ЗСУ Тарас Грень показав "дієвий" спосіб впливу командира на підлеглих військовослужбовців.

Приклад того, як в зоні АТО борються з довгими язиками і панікерами. Фото: Фейсбук.Підполковник Тарас Грень показав, як впливають на передовій на тих, хто панікує чи говорить в ефірах зайве. На своїй сторінці у Фейсбуці він розмістив фото прибитого цвяхом до дерева мобільного елефону, повідомляють Патріоти України.

«Так буде з кожним, хто панікує або таляпає в "ефір" зайве. Фото зроблено на передовій поблизу Павлополя.

Як на мене це дієвий спосіб впливу командира. Хоча... за часів Другої світової за панікерство та довгий язик просто розстрілювали. Але ж ми не "гуманні" комуністи. Ми просто прибиваємо іржавими цвяхами до акації», - так Тарас Грень прокоментував фото.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Перелом на фронте будет этим летом, а до ноября произойдет разгром российской армии", - Береза

середа, 25 травень 2022, 15:15

"Наверное это один из моих главных текстов за последнее время. И это текст не политика, а аналитика солдата и гражданина. Прочтите его до конца. Не очень коротко, но по сути. Что для нас сейчас главное? Главное - это чтобы после того, как мы накопим за...

Треба виконати важливу умову: Відомий астролог спрогнозував долю України на найближчі роки

середа, 25 травень 2022, 12:25

Відомий астролог Дмитро Уранус сказав, в якому випадку Україна може перемогти у війні з Росією. Але також він і застеріг від небезпеки, що нависла над нами, зазначають Патріоти України. За словами експерта, якщо зараз не довести війну до кінця, а прост...