"Так буде з кожним": Як в зоні АТО борються з довгими язиками і панікерами (фотофакт)

Підполковник ЗСУ Тарас Грень показав "дієвий" спосіб впливу командира на підлеглих військовослужбовців.

Приклад того, як в зоні АТО борються з довгими язиками і панікерами. Фото: Фейсбук.Підполковник Тарас Грень показав, як впливають на передовій на тих, хто панікує чи говорить в ефірах зайве. На своїй сторінці у Фейсбуці він розмістив фото прибитого цвяхом до дерева мобільного елефону, повідомляють Патріоти України.

«Так буде з кожним, хто панікує або таляпає в "ефір" зайве. Фото зроблено на передовій поблизу Павлополя.

Як на мене це дієвий спосіб впливу командира. Хоча... за часів Другої світової за панікерство та довгий язик просто розстрілювали. Але ж ми не "гуманні" комуністи. Ми просто прибиваємо іржавими цвяхами до акації», - так Тарас Грень прокоментував фото.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Два потужних удари по російському газу: Як США заганяють Німеччину в кут

понеділок, 27 вересень 2021, 23:22

"Палата представителей США 23 сентября 316 голосами "за" поддержала проект оборонного бюджета на 2022-й финансовый год (начинается с 1 октября) с недавно включенными поправками, касающимися как Украины, так и России", - пише оглядач Владислав Гірман у ...

Нова хвиля пандемії в ОРДЛО: що спровокувало і чим може допомогти Україна.

понеділок, 27 вересень 2021, 22:03

Росія не випадково обрала окуповані території – в цих районах не діють ані російські, ані українські закони. "Сірі зони" ніким не контролюються, і якщо буде висока смертність – а вона уже є внаслідок т.зв. "вакцинації" і "щеплення", – то це не буде мати ж