Такий арсенал "підкинути" не могли: Рубану гарантовано "світить" як мінімум одна стаття, - політолог

Щодо статті "Підготовка до теракту", то над доказами злочину Рубана у цій площині правоохоронцям ще доведеться попрацювати.

Володимир Рубан. Фото:ГлавкомЗатриманому Володимиру Рубану доведеться гарантовано відповідати перед судом за спробу провезення зброї з окупованих територій. Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив український політолог Олег Старіков, передають Патріоти України.

За його словами, 263-я стаття Кримінального кодексу України Рубану точно світить, тому що факт підкидання йому такого арсеналу зброї малоймовірний, а, отже, відповідати доведеться самому перевізникові. Що стосується ще однієї статті, яку правоохоронці інкримінують Рубану, а саме 258-у (підготовка до теракту), то над доказами злочину Рубана за цією статтею правоохоронцям ще доведеться попрацювати.

Поки зводиться до того, що правоохоронці взяли людину зі зброєю, але це ще не підтверджує, що саме ця людина повинна була бути виконавцем теракту.

Олег Старіков зазначив, що є ще суб'єктивна сторона - це прямий умисел, тобто, людина сама зізнається, що вона планувала теракт. Це дуже малоймовірно, тому що Рубан як заперечував, так і буде продовжувати заперечувати свою причетність до підготовки терористичного акту.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...