"Телефонний зв'язок неможливий, бо пристрої гамують магнітні імпульси. Від них постійно болить голова і серце та йде носом кров" - Геннадій Афанасьєв про жахи російської в'язниці

"Людині потрібна лише свобода. Звірові потрібна свобода. Ми не так вже й розрізняємося, коли існуємо на межі виживання. Вони роблять нас такими... Вони забирають наше єство і створюють з нас зло," - написав він.

Геннадій Афанасьєв. Фото:qha.com.ua

"Сус". Це замкнутий зоопарк. Це нелюдський тиск. Це нескінченна пригніченість. У стінах вмонтовані прослуховуючі пристрої. Я знаю, ми їх знаходили... На кожному куті по камері." Про це пише у своєму Facebook колишній політв'язень Кремля Геннадій Афанасьєв, інформують Патріоти України, продовжуючи:

Вони постійно стежать за тобою. Постійно шукають порушення в твоїх діях. Намагаються знайти привід відправити тебе до льодяного штрафного ізолятору. Постійно треба розмірковувати над кожною своєю дією. Ні секунди ти не залишаєшся наодинці з собою...

Хочеш помолитись? Ось тобі вибір, сам вирішуй де стояти на колінах перед Богом - це туалет, коридор чи їдальня, де безліч людей. От так добра адміністрація, навіть молитися в коридорі дозволяє... Телефонний зв'язок неможливий, бо по периметру стоять пристрої, які гамують магнітні імпульси. Від них постійно болить голова і серце та йде носом кров. Ми й це знаємо, бо розбивали їх, коли знаходили. Після того здоров'ям наче покращувалось...

Уявіть 350 квадратних метрів, в метрі від вікна залізні ґрати, за нею вертухай, він не боїться нічого в своєму відчуженні, він вільний ображати тебе, провокувати. Чортів зоопарк, ненавиджу його. Ти загнаний вовк, ти кидаєшся по єдиному коридору з однієї сторони в іншу. Ти прагнеш лише свободи, про значення якої ти й думати не думав.

Людині потрібна лише свобода. Звірові потрібна свобода. Ми не так вже й розрізняємося, коли існуємо на межі виживання. Вони роблять нас такими... Вони забирають наше єство і створюють з нас зло.... Будь вони тричі прокляті. За 30 срібних премій, що продали совість і честь!

З 350 квадратних метрів з 6 ранку до 9 вечора тебе вирішують 200. 4 спальні секції закривають, щоб ми не мали можливості лежати і сидіти. Звісно, стільці є, але їх усього біля 40 на всіх арештантів. Це порушення закону, але хіба в Росії це когось хвилює. Ти на ногах по 16 годин на день, нікому не важливо скільки тобі років, 16 або 50, стій, ходи, лежи на підлозі… Плювати... кому яке діло.

150 квадратних метрів на 100 арештантів. Банка з павуками. Соціальний експеримент. Як прекрасно тестувати поведінку на маленькому соціумі, щоб застосовувати це на державі. Хіба я не говорив? Так, моя колонія була експериментальна. Так, нею займалося ФСБ.

Ми були білими мишками з червоними очицями. Кожні тижні, а то й менше, вводили зміни та дивилися як ми на них будемо реагувати. Що таке зміни в тюрмі, коли побудований день, щоб відчути максимум спокою і забуття від дійсності - це злам внутрішньої системи і примушений стрес. Це моральний удар від часового по нирках.

"Сус". Захворів - терпи. Все одно в твою медичну карту нічого не запишуть, ми тут всі здорові, якщо хтось приїде перевіряти. Хочеш подзвонити додому з телефонного апарату? Вибачай, він зламався, треба ремонтувати. Хочеш їсти - будь ласка. У тарілці плаває свиняча шкіра зі свинячою шерстю.

Не можеш їсти таку гидоту? Плювати. Мусульманин? Плювати. Нудить? Плювати. Голодний? Плювати. Ось тобі на очах ламають таблетку парацетамол на дві частини, одна половина від усіх хвороб вище пояса, інша від усіх нижче. Гляди ж, не переплутай....

Росія. Сиктивкар Лаг. Республіка Комі. 2015 рік...

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"А зачем ты со Скабеевой на одной сцене?": Політтехнолог Голобуцький розповів, як Собчак довела до сліз Тодоренко

субота, 14 грудень 2019, 0:28

Регіна Тодоренко намагалася розповісти, нібито вона любить і Україну, і Росію. "Екс-українська телеведуча з "Орла и решки" (Інтер) Регіна Тодоренко, дружина російського співака Влада Топалова (одружувались в Італії, а не в Суздалє, сина назвали Майкл -...

Хотіли знищити документи по згорілому коледжу: СБУ проводить обшуки в Одеській ДСНС

п’ятниця, 13 грудень 2019, 22:58

За даними СБУ, окремі керівники ГУ ДСНС намагалися приховати та знищити документацію щодо проведеної перевірки протипожежного стану та надання дозволу на експлуатацію приміщень навчального закладу. Служба безпеки України проводить обшуки в Головному уп...