​У Авакова вважають, що настав час для кримінального провадження проти Олени Бондаренко та заборони Медведчука (відео)

Екс-регіоналка в Росії відкрито агітує утопити «Хунту» в крові, а "Український вибор" веде антидержавну діяльність

Олена Бондаренко

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк упевнений, що необхідно порушувати кримінальне провадження проти колишнього народного депутата Олени Бондаренко. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", зазначають Патріоти України.

"Я думаю, що сьогодні наше головне завдання - збереження та недопущення внутрішньої дестабілізації. У нас ще своїх внутрішніх терористів вистачає. Я сьогодні подивився відео виступу колишньої регіоналки Олени Бондаренко на російському телебаченні, де вона відкрито заявила, що "сьогодні українська армія слабшає і, слава Богу, триває громадянська війна" і фактично закликала Путіна продовжувати агресію на території України", - зазначив він.

"Я переконаний, що варто порушувати кримінальну справу проти Бондаренко, відстороняти на офіційному рівні кума Путіна Медведчука від ведення переговорів і варто забороняти діяльність сепаратистських антидержавних угрупувань та організацій на кшталт "Українського вибору", - додав Шкіряк.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це рецесія. Що буде з євро та доларом і коли почнеться світова фінансова криза", - експерт

субота, 2 липень 2022, 6:28

"Європа з разючою точністю повторює американський сценарій, а дві найбільші економіки (США та ЄС) все більше перетворюються на "макроекономічних сіамських близнюків", що саме собою не так уже й погано, якби тільки не розганяти по спільному тілу ті самі...

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...