У Австрії кіт врятував мешканців багатоквартирного будинку (фото)

​В австрійському Клайн-Санкт-Паулі кіт вчасно попередив господарів про пожежу, завдяки чому вони встигли врятуватися.

Повідомляється, що у ніч на суботу, 12 серпня, невідомий підпалив багатоквартирний будинок. Спочатку вогонь поширився у підвальному приміщенні, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Небезпеку відчув кіт, який жив у одній з квартир. Питомець неспокійною поведінкою розбудив свою господиню, а та, відчувши запах гару, розбудила матір і сестру.

Жінки евакуювалися і викликали пожежників, які загасили вогонь до того, як він добрався до квартир і заподіяв шкоду мешканцям.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вчені припустили, що на Нептуні та Урані можуть йти "алмазні дощі"

четвер, 24 серпень 2017, 9:35

​Фізики відтворили в лабораторії умови, за яких усередині крижаних планет відбуваються дощі з часточок алмазів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Для моделювання вчені використали полістирол - матеріал, що складає...

"Сучья война"-2: Перші залпи кремлівських "розбірок"

четвер, 24 серпень 2017, 9:31

Так звані "вежі Кремля" починають формувати і збирати докази і факти по всьому спектру взаємин еліти. Задержание и арест Кирилла Серебренникова вполне логичны и идеально вписываются в гибридную политику Кремля. Все происходящее открывает новую страницу...