"У Харкові затримали п'яним за кермом брата тої самої Зайцевої. Вони вседозволеність піймали із пелюшок" - журналіст

Два випадки на одну родину - ознака того, що цих молодих людей уже не виправить нічого.

Брат і сестра Зайцеви. Фото:Styler

"У Харкові піймали рідного брата тої самої Зайцевої: він був п’яним за кермом." Про це пише у Facebook журналіст Марина Данилюк-Ярмолаєва, передають Патріоти України, продовжуючи:

Тепер прокручую питання в голові:

1. Чи розмазуватиме брат соплі по мармизі на очах у всіх у клітці, так само як сестра, і проситиме прощення за невинно убитих у разі, якщо наступного разу він бухим зіб’є когось?

2. Два випадки на одну родину ознака того, що цих молодих людей уже не виправить нічого. Вони вседозволеність піймали із пелюшок.

3. До батьків теж є питання. Вас полоскали на всю країну і проклинали родичі загиблих. Є родина, що загинула повністю — мама і донька, без надії на продовження роду. Якими даунами треба бути, щоби друга дитина в сім’ї каталась п’яною на BMW? Не варто дивуватись, якщо після наступної смертельної ДТП вас тупо завалять на місці. Лише після цього родичі подібних мажорів зрозуміють, що чесний суд і відсидка краще за вендету.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Sea Breeze-2019: Як Україна та США проводитимуть навчання біля Криму

неділя, 17 лютий 2019, 14:59

В спільних українсько-американських навчаннях задіють дев’ять кораблів і катерів морської охорони, два літаки й гелікоптери. Вони розпочнуться на початку липня 2019 року в Чорному морі. Новацією цьогорічних навчань стане відпрацювання річкового елемент...

"Юлия Тимошенко пообщалась с главой МВФ. Очень напоминает "Мадуро в юбке". У Кристин Лагард вынос мозга от наших политиков-популистов", - журналіст

неділя, 17 лютий 2019, 14:53

Коли політики втрачають зв'язок з реальністю, люди готові голосувати за кого завгодно. "У Кристин Лагард, наверное, вынос мозга от некоторых наших политиков-популистов. Нет, ну серьезно. Еще не став президентом Украины и не имея большинства в Верховной...