"У Харкові затримали п'яним за кермом брата тої самої Зайцевої. Вони вседозволеність піймали із пелюшок" - журналіст

Два випадки на одну родину - ознака того, що цих молодих людей уже не виправить нічого.

Брат і сестра Зайцеви. Фото:Styler

"У Харкові піймали рідного брата тої самої Зайцевої: він був п’яним за кермом." Про це пише у Facebook журналіст Марина Данилюк-Ярмолаєва, передають Патріоти України, продовжуючи:

Тепер прокручую питання в голові:

1. Чи розмазуватиме брат соплі по мармизі на очах у всіх у клітці, так само як сестра, і проситиме прощення за невинно убитих у разі, якщо наступного разу він бухим зіб’є когось?

2. Два випадки на одну родину ознака того, що цих молодих людей уже не виправить нічого. Вони вседозволеність піймали із пелюшок.

3. До батьків теж є питання. Вас полоскали на всю країну і проклинали родичі загиблих. Є родина, що загинула повністю — мама і донька, без надії на продовження роду. Якими даунами треба бути, щоби друга дитина в сім’ї каталась п’яною на BMW? Не варто дивуватись, якщо після наступної смертельної ДТП вас тупо завалять на місці. Лише після цього родичі подібних мажорів зрозуміють, що чесний суд і відсидка краще за вендету.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Всі плани на літо рухнули. Годі говорити про настрій. Щоб не змарнувати відпустку, не зв'язуйтеся з компанією Busfor, - журналістка

понеділок, 25 червень 2018, 3:00

Судитися в нашій країні з крупною компанією жодних грошей не вистачить, та й гарантій встановлення справедливості – жодних, наголосила постраждала. "Якщо не хочете зіпсувати відпочинок на морі, або зруйнувати собі поїздку в країну Західної Європи, яку ...

Може бути криза гірше, ніж у Греції: Чим загрожує новий італійський уряд ЄС

понеділок, 25 червень 2018, 0:23

Італія приготувала новий "подарунок", який дійсно може змінити політичне життя всієї Західної Європи. Незважаючи на об'єктивно протилежні інтереси, сувереністи Італії, Австрії, Угорщини та Польщі знаходять спільну мову. Різниця між ними є в питаннях і ...