"У Харкові затримали п'яним за кермом брата тої самої Зайцевої. Вони вседозволеність піймали із пелюшок" - журналіст

Два випадки на одну родину - ознака того, що цих молодих людей уже не виправить нічого.

Брат і сестра Зайцеви. Фото:Styler

"У Харкові піймали рідного брата тої самої Зайцевої: він був п’яним за кермом." Про це пише у Facebook журналіст Марина Данилюк-Ярмолаєва, передають Патріоти України, продовжуючи:

Тепер прокручую питання в голові:

1. Чи розмазуватиме брат соплі по мармизі на очах у всіх у клітці, так само як сестра, і проситиме прощення за невинно убитих у разі, якщо наступного разу він бухим зіб’є когось?

2. Два випадки на одну родину ознака того, що цих молодих людей уже не виправить нічого. Вони вседозволеність піймали із пелюшок.

3. До батьків теж є питання. Вас полоскали на всю країну і проклинали родичі загиблих. Є родина, що загинула повністю — мама і донька, без надії на продовження роду. Якими даунами треба бути, щоби друга дитина в сім’ї каталась п’яною на BMW? Не варто дивуватись, якщо після наступної смертельної ДТП вас тупо завалять на місці. Лише після цього родичі подібних мажорів зрозуміють, що чесний суд і відсидка краще за вендету.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Путешествие близ ДАПа, или У молодого парня ныло сердце", - блогер

п’ятниця, 16 листопад 2018, 14:29

"Оккупированный Донецьк. Парень рассказывает, что есть у него бывший одногруппник, который живет на Октябрьском поселке", - пише у своєму блозі Марина Григорьєва, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Шобы вам, иногородним, было понятно, так э...

"Россия - это не союз", - Руденко

п’ятниця, 16 листопад 2018, 14:11

Одним из новорожденных деструктивных мифов путинской России есть миф о том, что, нынешняя Россия – это бывший Советский Союз. Одним из новорожденных деструктивных мифов путинской России есть миф о том, что, нынешняя Россия – это бывший Советский Союз. ...