Про це повідомляє прес-служба "Київавтодору", передають Патріоти України.
Новенька "зебра" нанесена полімерною стрічкою, яка використовується в Європі. Столичні комунальники вирішили поспостерігати, як така технологія поведе себе в умовах Києва.
"Цей матеріал досить дорогий, але має хороші експлуатаційні властивості: високу зносостійкість, функціональну довговічність, високий коефіцієнт зчеплення, збереження коефіцієнта світловідбивання протягом усього терміну експлуатації, підвищену міцність тощо", - розповіли в "Київавтодорі".
Фахівці комунального підприємства спостерігатимуть за експлуатацією полімерної стрічки в реальних умовах, після чого буде прийнято рішення про доцільність її широкого застосування. Зазначається, що нанесення розмітки було виконано за рахунок виробника плівки.

Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...