Більшу частину персоналу з 1 лютого відправляють в простий. Далі в три етапи підуть скорочення. Але не тільки це підприємство закрівается.З огляду на, що в рамках холдингу в Верхньому Уфалеї, Рідше і Сєрова працює більше 3,5 тисяч осіб, звільнення більшої частини з них як мінімум створить напружену обстановку. Більш того, челябінський муніципалітет входить в «червону» групу мономіст, максимально залежать від своїх підприємств.
Заводи і рудник «Уфалейнікель» за останні роки вже кілька разів перебували на межі зупинки виробництва і масового скорочення працівників. Кожен раз називалися однакові причини: виснаженість рудної бази, зношеність основних фондів, низька ефективність технологій і падіння цін на Лондонській біржі металів.
З 2012 року групу уральських підприємств у Highmetals KDS бізнесмена Бориса Зубицького купили структури братів Олександра і Артема Тимофєєва. Навесні 2015 роки за борги по кредитах контроль над холдингом з виробництва нікелю перейшов до «Бінбанку» Михайла Шішханова. Керуючою компанією всього холдингу став «Руснікель». Останній в кінці минулого року змінив власника. Замість Олега Цвігуна засновником став Тимофій Сасик.
Також ряд інших підприємств знаходиться на межі колапсу, включаючи підприємства оборонного характеру. Функціонування портів Далекого Сходу, в тому числі і у Владивостоці під загрозою через невиплати зарплат. Більш важка ситуація в Братську, Новосибірську, Улан-Уде і ряді мономіст, пише URARU.
У Росії ударні дрони влучили в хімічне підприємство "Азот" у Новомосковську Тульської області. Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони Андрій Коваленко у Telegram, передають Патріоти України. . З...
Італієць Джанні Ченні потрапив у полон до українських десантників на початку 2025 року. Він пішов на війну добровольцем. В інтерв’ю журналісту Володимиру Золкіну іноземний найманець пояснив, що спонукало його долучитися до російського війська, передают...