
У мережі обговорюють дивну вивіску на одній з поліклінік Києва про першочергове надання медичної допомоги. Фото на своїй сторінці в Facebook опублікував Дмитро Іванов, передають Патріоти України.
"Учасники бойових дій, вибачте, в прольоті. Просто Київ, просто поліклініка. Цікаво, скільки років було Брежнєву, коли тут цю табличку вішали?" - зазначив Іванов.
На вивісці вказано, що без черги приймаються "інваліди вітчизняної війни, герої Соціалістичної праці, кавалери трьох орденів слави і медичні працівники".
У той же час про учасників бойових дій на Донбасі немає ні слова.
У мережі активно обговорюють допис.
"Так все это фигня и не работает. Не буду я, допустим, ломиться через очередь из пенсионеров с корочкой УБД. А то, что висят старые таблички, так их просто лень снимать и вешать новые, - йдеться в одному з коментарів.
У той же час автор підкреслив, що користуватися медичною допомогою без черги чи ні - особиста справа кожного, але текст на табличці обурює.
" Будешь или нет - личный выбор. Я про сам факт. Еще бы участников войны с Наполеоном указали и ветеранов Ледового побоища", - вважає Іванов.
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...