
Українські військові ліквідували ще одного снайпера бойовиків і двох його помічників, які обстрілювали сили АТО, після чого відкрили вогонь по позиціях терористів, знищивши ще двох. Про це боєць одного з добровольчих батальйонів, які беруть участь в АТО, Igor Greg пише на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.
"В "серой зоне" сепарский снайпер свил гнёздышко, и оттуда долгое время кошмарил позицию бойцов ВСУ. Было принято решение обезвредить "кукушонка".
Мобильная группа выдвинулась в сторону гнёздышка, заняли позиции и стали ждать, после первого выстрела вражины, был захват здания и уничтожение снайпера, к большому удивлению и радости, он был не один, а с двумя корешами, один из них был в отключке, поэтому к проотцам отправился без истерик", — пише Грег.
"Собрав трофеи, начали отходить, но не удержались, имея 2 лишних билета на "экспресс 200", и вручили их в противоположную сторону от позиций ВСУ, чем очень удивили орков", — розповів доброволець.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...