"Угодить Кремлю или Госдепу: Российский банк ВТБ оказался меж двух огней" - Злий Одесит

"Мудрі" законодавці нашого гібридного сусіда можуть самі ж себе загнати в глухий кут, переслідуючи тих, хто в Росії дотримується санкцій і підштовхуючи їх до порушення міжнародних норм, іронізує блогер.

Ілюстрація:ТСН

"Итак, российский банк ВТБ отказал в кредитовании компаниям одиозного Олега Дерипаски, поскольку оные находятся в санкционном списке США с 6 апреля сего года." Про це у Livejournal пише zloy_odessit, передають Патріоти України, продовжуючи:

А между тем, в Госдуме РФ прошел проект закона о наказании за пособничество антироссийским санкциям. Так и что же это теперь получается? Единственный, более-менее жизнеспособный банк РФ, пособник Госдепа?

По сути, мудрые законодатели нашего гибридного соседа могут сами же себя загнать в глухой угол, преследуя тех, кто в России соблюдает санкции и подталкивая их к нарушению международных норм. Как говорится, меж двух огней! И ситуация с ВТБ тому яркий пример, ведь за отказ кредитования Дерипаски банку могут со временем "выписать статью".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це директива, а не рекомендація": Польща буде змушена подовжити тимчасовий захист для біженців з України, - Радіо Свобода

четвер, 21 вересень 2023, 13:02

Рада Європейського союзу за рекомендацією Єврокомісії має подовжити дію директиви про тимчасовий захист для біженців з України до 2025 року, передають Патріоти України. Як повідомляє Радіо Свобода з посиланням на власні джерела у дипломатичних колах, р...

Міни на межі з Кримом перевіряли за 9 днів до вторгнення: Військові ЗСУ запевнили, що несправностей не помітили

четвер, 21 вересень 2023, 12:41

Військовослужбовці Збройних сил вели журнал перевірок мінувань на кримських перешийках – востаннє їх інспектували 15 лютого 2022 року, повідомляють Патріоти України. Усі військові, з якими спілкувалась УП, запевняють: з мостів на перешийках ніхто не пр...