"Україна має достатній арсенал невоєнних заходів, щоб усунути загрозу, яку становить Придністров'я" - нардеп БПП

Ірина Фріз наголосила, що "настає час вдаватися до більш чітких та жорстких політико-економічних пояснень, щоб ця "гра в дурня" придністровським керівництвом припинилася".

Якщо керівництво невизнаного Придністров'я звернеться до Москви для розміщення на кордоні з Україною воєнізованих представників РФ, Україна ініціює повне закриття контрольно-пропускних пунктів на цих ділянках, а в подальшому, можливо, і кордонів. Про це на своїй сторінці у Facebook заявила народний депутат від БПП Ірина Фріз, передають Патріоти України.

"Сьогодні не 2014 рік, і використовувати шантаж на південно-західному кордоні не вдасться. Ми маємо достатній арсенал невоєнних заходів, щоб усунути загрозу з цього напрямку", – написала вона.

Фріз також підкреслила, що Тирасполь відмовляється виконувати вимоги України прибрати оперативну групу російських військ.

Тому, як заявила вона, "настає час вдаватися до більш чітких та жорстких політико-економічних пояснень, щоб ця "гра в дурня" придністровським керівництвом припинилася".

18 травня міністр закордонних справ невизнаного Придністров'я Віталій Ігнатьєв в інтерв'ю агентству "РИА Новости" висловив стурбованість через намір Молдови та України встановити спільний контроль на пропускному пункті "Кучурган". За його словами, такий крок "може призвести до гуманітарної катастрофи в Придністров'ї".

"Звичайно, у цій ситуації необхідно якось гарантувати безпеку і отримати якісь додаткові міжнародні гарантії. Не виключаю, що Придністров'я звернеться до Росії з тим, щоб розмістити російських представників як силу, що забезпечує заходи безпеки на пунктах пропуску на кордоні", – заявив Ігнатьєв.

19 травня міністр сільського господарства і природних ресурсів ПМР Єфимій Коваль повідомив, що Україна повідомила про заборону транзиту продовольчих вантажів через свою територію до Придністров'я.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Херсон наш. Що далі?

понеділок, 5 грудень 2022, 4:00

Деякі висновки з осінньої кампанії. Визволенням Херсона і правобережжя Дніпра завершилася осіння кампанія російсько-української війни. . В її часових межах Збройні сили України провели оборонну операцію на сході України та дві наступальні операції, в ...

"Противник продовжує нарощувати свої зусилля південніше Бахмуту", - Машовець

неділя, 4 грудень 2022, 22:17

1. Противник продовжує нарощувати свої зусилля південніше Бахмуту. В районі Курдюмовки його командування розгорнуло додатково, принаймні, 2 "зведенних" батальойну зі складу 106-ї пдд (частково вже введені у бій). Основне завдання, сумісно з передовими ...