Диспетчер перевізника "Укрзалізниця" у місті Святогірськ Донецької області нібито викрикнула в гучномовець заяву, що Україна помре. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав блогер Olexander Mykhelson, передають Патріоти України.
За його словами, так працівниця відреагувала на Гімн України, який виконала група журналістів Донбас-медіа-форуму-2017 на залізничному вокзалі.
"Колеги просять повідомити. Фінальний акорд Донбас-медіа-форуму-2017 – група журналістів на залізничному вокзалі м. Святогірськ заспівала державний гімн. Диспетчер по селектору: "Щас позвоню в полицию, умрет эта ваша Украина!" – розповів блогер.
Окрім цього, ця працівниця нібито дала вказівку поїзду №124 "Костянтинівка – Київ", яким їхали учасники форуму, рушити раніше.
"Якби не провідники, які допомогли застрибнути вже на ходу, ніхто б не поїхав..." – зазначив блогер.
За його словами, з приводу цього інциденту вже звернулися в "Укрзалізницю". Але її гаряча лінія, нібито цілодобова, не працює.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...