Диспетчер перевізника "Укрзалізниця" у місті Святогірськ Донецької області нібито викрикнула в гучномовець заяву, що Україна помре. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав блогер Olexander Mykhelson, передають Патріоти України.
За його словами, так працівниця відреагувала на Гімн України, який виконала група журналістів Донбас-медіа-форуму-2017 на залізничному вокзалі.
"Колеги просять повідомити. Фінальний акорд Донбас-медіа-форуму-2017 – група журналістів на залізничному вокзалі м. Святогірськ заспівала державний гімн. Диспетчер по селектору: "Щас позвоню в полицию, умрет эта ваша Украина!" – розповів блогер.
Окрім цього, ця працівниця нібито дала вказівку поїзду №124 "Костянтинівка – Київ", яким їхали учасники форуму, рушити раніше.
"Якби не провідники, які допомогли застрибнути вже на ходу, ніхто б не поїхав..." – зазначив блогер.
За його словами, з приводу цього інциденту вже звернулися в "Укрзалізницю". Але її гаряча лінія, нібито цілодобова, не працює.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...