Диспетчер перевізника "Укрзалізниця" у місті Святогірськ Донецької області нібито викрикнула в гучномовець заяву, що Україна помре. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав блогер Olexander Mykhelson, передають Патріоти України.
За його словами, так працівниця відреагувала на Гімн України, який виконала група журналістів Донбас-медіа-форуму-2017 на залізничному вокзалі.
"Колеги просять повідомити. Фінальний акорд Донбас-медіа-форуму-2017 – група журналістів на залізничному вокзалі м. Святогірськ заспівала державний гімн. Диспетчер по селектору: "Щас позвоню в полицию, умрет эта ваша Украина!" – розповів блогер.
Окрім цього, ця працівниця нібито дала вказівку поїзду №124 "Костянтинівка – Київ", яким їхали учасники форуму, рушити раніше.
"Якби не провідники, які допомогли застрибнути вже на ходу, ніхто б не поїхав..." – зазначив блогер.
За його словами, з приводу цього інциденту вже звернулися в "Укрзалізницю". Але її гаряча лінія, нібито цілодобова, не працює.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...