Умиротворення нового Гітлера: Експерт про те, як Європа заохочує РФ до подальшої агресії

Нинішню пасивність Європи щодо врегулювання ситуації на Донбасі можна пояснити "тліючим" конфліктом у зоні АТО, адже до щоденних обстрілів терористів "ДНР і "ЛНР" в Європі вже звикли. Нині Європа реагує лише на велику агресію, типу бомбардування Алеппо.

Російські найманці на Донбасі. Ілюстрація:Depo.Донбас - Depo.uaЛояльна реакція Німеччини і Франції на те, що Кремль не виконує Мінські домовленості, лише провокує Росію до ще більшої агресії. Таку думку у своєму блозі на Обозревателе висловив аналітик із зовнішньої і безпекової політики Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД) Віталій Мартинюк, передають Патріоти України.

За його словами, переговори між Володимиром Путіним, Ангелою Меркель і Франсуа Олландом щодо сирійського врегулювання конфлікту, які відбулися в Берліні, стали невеликим розчаруванням.

"Конкретних очікуваних результатів зустріч європейських лідерів не дала. Єдиною домовленістю, яка була досягнута у форматі "нормандських" переговорів – це створення в Україні "дорожньої карти" з виконанням Мінських домовленостей (на нинішні домовленості просто наклали новий графік). Гадаю - через те, що Мінські домовленості були досягнені важко, ні Франція, ні Німечинна нині не бажають змінювати їхній формат. Зрештою, немає гарантії, що й нові правила Росія виконувала б", – написав Мартинюк.

На його думку, нині Європа реагує лише на велику агресію і закриває очі на дії Кремля. Цим вона лише провокує президента Росії Володимира Путіна до агресії.

"На превеликий жаль, жорсткішої реакції Європи ми не дочекалися. Та це закономірно: бурхлива реакція світу відбувається лише у відповідь на якусь велику агресію. Яскравий приклад – бомбардування Алеппо з тисячами загиблих. Такий шокуючий і кривавий інцидент змотивував міжнародну спільноту натиснути на Росію.

Саме тому нинішню пасивність Європи щодо врегулювання ситуації на Донбасі можна пояснити "тліючим" конфліктом у зоні АТО (до щоденних обстрілів терористів "ДНР і "ЛНР" в Європі вже звикли). Фактично, Німеччина і Франція не хочуть псувати стосунки з Росією, а тому намагаються знизити градус напруги між країнами, щоб це не призвело до збройного конфлікту.

Такі політичні кроки Європи, як на мене, слід розглядати як суміш політики умиротворення, недалекоглядності і небажання загострення ситуації… Саме це, частково, заохочує Кремль до продовження своє терористичної діяльності у світі", – переконаний Мартинюк.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Фактори, які мають ключове значення та впливають на характер бойових дій, але не мають прямого відношення до дій частин та з'єднань противника на конкретних напрямках, - Костянтин Машовець

четвер, 3 квітень 2025, 8:43

Частина перша. 1. Питання комплектування. На сьогоднішній день загальна чисельність так званого «объединённой группировки вооружённых сил рф на юго-западном твд» (офіційна назва різновидового та різнорідного угруповання «вс рф», що воює в Україні), за ...

Народні прикмети на 3 квітня. Чому на Микиту-вододіла треба бути обережними з водою і як саме вчиняли пращури

четвер, 3 квітень 2025, 7:05

Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...