"Унылый мерин Лавров ездил в Зимбабве за бесценным опытом", - Волох

На підступні західні санкції видатний економіст сучасності Роберт Мугабе дав недавно свою симетричну відповідь - випустив купюру вартістю в сто мільярдів зімбабвійських доларів.

Сергій Лавров. Фото:www.ednist.info

"А я знаю, за каким бесценным опытом ездил в Зимбабве унылый мерин Лавров." иПро це пише у своєму Facebook Карл Волох, інформують Патріоти України.

На коварные западные санкции выдающийся экономист современности Роберт Мугабе дал недавно свой симметричный ответ – выпустил купюру достоинством в сто миллиардов зимбабвийских долларов. Разве это не бесценное изобретение, навечно посрамившее позорных пиндосов?

И вообще, нельзя не подивиться прозорливости ВВХ в зимбабвийском вопросе. Не накладывай он вето на резолюции CБ ООН по поводу нежного друга Мугабе (в 2008 пришлось ради этого выпороть расшалившегося Димку, вообразившего себя президентом), с кем бы Вова сегодня дружил?

Остальные-то, подлецы, его коварно бросили – даже Кастро с Мадурой. Пророк – иначе не скажешь

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Жданов спрогнозував, як Лукашенко може підставити Путіна з ядерною зброєю

середа, 29 березень 2023, 19:42

Військовий експерт Олег Жданов прокоментував заяву російського диктатора Путіна про розміщення ядерної зброї на території Білорусі. Про це він сказав в ефірі свого youtube-каналу, передають Патріоти України. Жданов пояснив, що Путін ні в якому разі не ...

Навіть свою публіку не переконали: У Росії визнали фейком новину, де "ЗСУ ображають російськомовну жінку" (відео)

середа, 29 березень 2023, 13:51

Росія масово створює фальшиві відео про Україну та ЗСУ, щоб налякати місцеве населення. Проросійський Telegram-канал "Записки ветерана" визнав, що відео з Мережі на якому "українські військові ображали жінку за те, що вона говорить російською", є фейко...