Ура! Ми не найгірші... майже: Складено рейтинг якості автодоріг

Пишатись, по правді кажучі, нема чим.

Фото з МережіЕксперти організації The World Economic Forum склали рейтинг країн з найкращою якістю дорожнього покриття. Як передають Патріоти України, наша країна виявилася на одному з останніх місць рейтингу, хоч і не на самому останньому - на 123-ій позиції зі 144 можливих місць.

"Країни оцінювалися за семибальною шкалою. Молдова набрала 1,5 бала, а очолила список Франція - 6,5 балів", - говориться в повідомленні організації. У підсумку Молдова виявилася на останньому місці рейтингу, також найостанніші позиції зайняли Гаїті, Румунія, Монголія і Гвінея. Росію поставили на 137-е місце.

Першу позицію рейтингу займає Франція, слідом за нею розташувалися Оман, Португалія, Сінгапур і Об'єднані Арабські Емірати. Крім того, в десятку рейтингу фахівці включили Німеччину, Фінляндію, Гонконг, Австрію і Швейцарію.

Нагадаємо, що раніше Володимир Гройсман проводив перевірку доріг в деяких українських областях. Також він озвучив і статистику смертності на дорогах України. Вона як і раніше залишається однією з найвищих в Європі.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як Україна може реалізувати свій величезний потенціал у виробництві водню

вівторок, 21 вересень 2021, 6:50

Берлін зобов'язався підтримати перехід Києва на поновлювані джерела енергії, включаючи створення "Зеленого фонду", і розвивати двосторонні проекти в сфері енергетики. "По итогам сделки с Вашингтоном, Берлин обязался поддержать переход Киева на возобнов...

Брати в оптику бачать ті самі ворожі укріплення: Донецька родина, у якій проти окупантів воювали всі (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 6:30

Неймовірна історія донецької родини, у якій за батьківщину, проти московитської орди, воювали геть усі. Двоє братів воюють поруч, але жодного разу так і не зустрілися. Вони захищають свій дім у буквальному розумінні того висловлювання, передають Патріо...