В Антарктиді виявили пиріг, якому більше 100 років

​Новозеландські дослідники знайшли у покинутому антарктичному будиночку на мисі Адер фруктовий пиріг, що відмінно зберігся, якому понад 100 років.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Фонд антарктичної спадщини Нової Зеландії.

Пиріг виробництва британської кондитерської фірми Huntley & Palmers знаходився у металевій олов'яної коробці і був загорнутий у папір.

У фонді назвали знахідку несподіваною і відзначили, що олово погано збереглося, але пиріг "виглядав і пахнув майже їстівно". Десерт вирішили залишити у хатині.

Передбачається, що пиріг забутий експедицією дослідника британського полярника Роберта Скотта Terra Nova (1910-1913). Те, що Скотт брав з собою кондитерські вироби бренду Huntley & Palmers, зафіксовано документально.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Путину хорошо наложили в карманы, но не фишек", - Анти-Колорадос

п’ятниця, 21 вересень 2018, 19:20

Противник тепер знає, що коли вони себе вважали мало не переможцями, прямо в цей час і у них під носом, кувалася смертельна зброя. "Мы предприняли экспедицию в российский сегмент Сети, а именно – в новостные ее блоки, для того, чтобы посмотреть на реак...

Щоб виставити Московський патріархат "жертвою", Кремль готовий на криваві провокації: Історик розповів, як Росія протистоїть українській автокефалії (відео)

п’ятниця, 21 вересень 2018, 19:03

На думку експерта, Московський патріархат "нагнітає щодо того, що прийдуть після Томосу бандерівці, всіх повісять, але винесуть нас з лаври тільки в гробах". Росія готова влаштовувати криваві провокації в Україні, щоб перешкодити створенню єдиної украї...