В Індії потрапив у об'єктив рідкісний "блідий" тигр (фотофакт)

​Фотограф Ніланджан Рей зміг зробити такий унікальний кадр під час своєї поїздки в заповідник Нілгірі в індійському штаті Тавілнад.

В момент зйомки, фотограф знаходився на вкрай близькій та небезпечній відстані від тварини – 60 метрів. Про це розповідають Патріоти України з посиланням на MyModernMet.

На думку фахівців, ця тварина може виявитися тигром з найсвітлішим забарвленням, що існують в дикій природі. "Бліді» тигри, на відміну від білих, мають складну генетичну мутацію, яка є результатом колірного морфізма, що виникає в умовах, де у тварин є довільний доступ до великої кількості партнерів, що дозволяє урізноманітнити обмін генами.

Після публікації фотографії в мережі, "блідим" тигром зацікавився зоолог Парвіш Пандйя , який зазначив, що на знімку зображений альбінос. Тому що в іншому випадку його очі мали б мати рожевий відтінок, що робить такі фотографії ще більш унікальними.

«Час від часу ви зустрічаєте тигрів з забарвленням світлих тонів, але вони не йдуть ні в яке порівняння з цієї особиною», – наголосила засновник організації Wildlife Protection Society of India, Белінда Райт.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Російські добровольці після Бєлгородщини планують визволяти Крим

п’ятниця, 9 червень 2023, 20:28

Російські добровольці на визволенні Бєлгородщини не зупиняться. Після БНР їх можна чекати в тимчасово окупованому армією РФ Криму. Про це в рамках єдиного телемарафону повідомив військовий із позивним "Цезар" з Легіону "Свобода Росії", передають Патріо...

"Це торкнеться приблизно 1 мільярду людей і 40 країн": Експерт розповів про три головні ризики катастрофи на ЗАЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 20:00

Після підриву окупантами Каховської ГЕС енергетики черговий раз звернули увагу на небезпеку, яка існує для Запорізької атомної електростанції. Як відомо, для її безпечного існування потрібне функціонування системи охолодження. Своєю чергою, зниження рі...