У Південній Азії стає гарячіше: Індія успішно випробувала модернізовану ракету, здатну нести ядерний заряд

Пуск ракети був здійснений з мобільної пускової установки, розміщеної на полігоні на острові Абдул Калам в Бенгальській затоці.
В Індії провели успішне випробування балістичної ракети. Фото: The Newsroom.

В Індії провели успішне випробування модернізованої версії балістичної ракети меншої дальності Agni-I, здатної нести ядерний боєзаряд. Про випробування заявили Стратегічні сили Індії, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Newsroom.

Пуск ракети був здійснений з мобільної пускової установки, розміщеної на полігоні на острові Абдул Калам в Бенгальській затоці біля узбережжя штату Орісса. Балістична ракета Agni-I, вагою 12 тонн, має дальність дії від 700 до 900 км. Її можна оснащуватися як ядерною, так і звичайною боєголовкою вагою близько тонни.

Довідка. Ракета Agni-I розроблена Організацією оборонних досліджень і розробок Індії. Перший її досвідчений пуск був здійснений 25 січня 2002 року. Наразі Індія має приблизно 75 пускових установок комплексу Agni-I.

Раніше цю ракету вже випробовували 6 лютого. 23 лютого 2018 Індія також успішно випробувала балістичну ракету "Дануш", яка може нести ядерну зброю.

У Верховній Раді дійшли згоди щодо строків проведення виборів

четвер, 30 листопад 2023, 22:51

Вибори в Україні проведуть тільки після завершення воєнного стану. До такої угоди прийшли в середині листопада всі політичні сили, представлені у Верховній Раді України. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України. Домовле...

Під Харковом знайшли ворожий склад: Які "подарунки" залишили окупанти (фото)

четвер, 30 листопад 2023, 22:43

Українські прикордонники виявили склад БК на деокупованій території Харківщини. Вміст схованки мають намір "повернути" російським власникам. Про це йдеться в повідомленні МВС, передають Патріоти України. Повідомляється про те, що у схованці знаходилося...