У Південній Азії стає гарячіше: Індія успішно випробувала модернізовану ракету, здатну нести ядерний заряд

Пуск ракети був здійснений з мобільної пускової установки, розміщеної на полігоні на острові Абдул Калам в Бенгальській затоці.
В Індії провели успішне випробування балістичної ракети. Фото: The Newsroom.

В Індії провели успішне випробування модернізованої версії балістичної ракети меншої дальності Agni-I, здатної нести ядерний боєзаряд. Про випробування заявили Стратегічні сили Індії, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Newsroom.

Пуск ракети був здійснений з мобільної пускової установки, розміщеної на полігоні на острові Абдул Калам в Бенгальській затоці біля узбережжя штату Орісса. Балістична ракета Agni-I, вагою 12 тонн, має дальність дії від 700 до 900 км. Її можна оснащуватися як ядерною, так і звичайною боєголовкою вагою близько тонни.

Довідка. Ракета Agni-I розроблена Організацією оборонних досліджень і розробок Індії. Перший її досвідчений пуск був здійснений 25 січня 2002 року. Наразі Індія має приблизно 75 пускових установок комплексу Agni-I.

Раніше цю ракету вже випробовували 6 лютого. 23 лютого 2018 Індія також успішно випробувала балістичну ракету "Дануш", яка може нести ядерну зброю.

Путін продовжує робити згубні помилки у війні: У Пентагоні спрогнозували сценарії війни взимку

четвер, 8 грудень 2022, 15:59

Жорстокі російські атаки на українську інфраструктуру не зламали хребет українцям, а лише посилили опір вторгненню окупантів Путіна. Про це заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі, передає пресслужба Пентагону, пер...

Крадені ікони, паспорти РФ, прапор "новоросії": СБУ показала, що знайшла при обшуках в УПЦ МП (фотофакти)

четвер, 8 грудень 2022, 15:34

Служба безпеки України завершила контррозвідувальні заходи на об’єктах УПЦ МП у Херсонській, Черкаській, Житомирській та Волинській областях. Повідомляється, що на території єпархій правоохоронці виявили російські паспорти, прокремлівську літературу, "...