В майбутнє з Україною: Кримські студенти масово міняють російські дипломи на українські

Російські дипломи, видані в анексованому Криму, не визнаються ніде, крім самої Росії. Багато кого це відверто не влаштовує.

На її думку, це свідчить про те, що російські дипломи, видані в анексованому Криму, не визнаються ніде, крім самої Росії. Представник міністерства додала, що з початку вступної кампанії цього року заяви на вступ до українських вишів подали вже сотні кримчан, передають Патріоти України з посиланням на "Крим.Реалії".

"Дуже великий потік дітей з Криму, які отримали ці дипломи, звертаються до нас з проханням поміняти їх або пройти процедуру визнання кваліфікації та отримати диплом українського зразка. У минулому році був прийнятий відповідний наказ на виконання того самого закону, за яким і виникла спрощена система. Цей наказ дозволяє дітям, які навчаються в Криму, звернутися в будь-який навчальний заклад, який знаходиться на підконтрольній території України, написати заяву. І пройти так звану процедуру атестації на визнання отриманих кваліфікацій періодів навчання. Як правило, цих дітей відновлюють на навчання, залежно від того, що вони продемонстрували", - розповіла Кретович.

"ТНУ імені Вернадського в Києві направив на проходження підсумкової державної атестації майже п'ятдесят осіб. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана - близько тридцяти осіб. І це тільки два виші. Загальна квота для кримчан на бюджетні місця - близько 2600 місць. В цьому році ми очікуємо набагато більше людей, ніж в минулому, оскільки встигли провести хорошу інформаційну кампанію про освітні центри", - вважає вона.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Как мэр Филатов схлестнулся с олигархом Пинчуком", - журналіст

субота, 4 квітень 2020, 1:00

Коронавірусна "феодалізація" України на Дніпропетровщині вилилася в альянс губернатора Олександра Бондаренка з Віктором Пінчуком, проти яких грає Борис Філатов. "Совещание президента Зеленского с олигархами, поделившее внутреннюю политику на "до" и "по...

Хіти тижня. "Розв'язавши війну проти ОПЕК, Путін не усвідомлює, що це не українська армія зразка 2014 року", - Рабинович

субота, 4 квітень 2020, 0:10

Російський фінансист вважає, що Росію та її президента в конфлікті з ОПЕК очікує "щось набагато серйозніше" за російсько-українську війну. "Зараз, розв'язавши війну проти Саудівської Аравії та інших членів ОПЕК, Путін, найімовірніше, не усвідомлює, про...