"В мире газа - хоть ж*пой ешь, а глобальная экономика так и прёт к безуглеродной энергетике или Зачем "Газпром" бурит новые скважины?"- експерт

Навіщо витрачали гроші на буріння, щоб наростити запаси, коли вже розвіданих і - головне - підготовлених до видобутку запасів у "Газпрому" на 200 млрд кубометрів на рік більше, ніж він здатний продати.

Ілюстрація:rusjev.net

"Я с большим скепсисом отношусь к сенсационным новостям об открытии новых запасов нефти и газа. Помимо того, что в большинстве случаев это оказывается гигантским преувеличением или вообще враньем." Про це у блозі Обозревателя пише Михайло Крутіхін, передають Патріоти України, продовжуючи:

Вот, объявляет Газпром о том, что на уникальном Ленинградском месторождении в Карском море новая скважина нашла еще больше 600 млрд кубометров газа. В дополнение к ранее объявленным трём триллионам кубов. У меня вопрос: нах*ена? Зачем тратили деньги на бурение, чтобы нарастить запасы, когда уже разведанных и - главное - подготовленных к добыче запасов у Газпрома на 200 млрд кубометров в год больше, чем он способен продать.

Покупателей на эти объемы нет и не предвидится. В мире газа - хоть жопой ешь, а глобальная экономика так и прёт к безуглеродной энергетике. Бюджет на разведку распиливают? Начальству красивый доклад готовят? С какой стороны ни посмотрю - вредители, а не победители.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Тому що послідовні: Вночі відбувся масований нальот на ще один військовий аеродром у Ростовській області (відео)

понеділок, 22 липень 2024, 8:42

Після успішної атаки українських БПЛА на військовий аеродром у Міллерово, де базується авіаполк новітніх винищувачів Росії, настала черга ще одного стратегічного пункту російської авіації. Зранку мешканці Ростовської області заявили про атаку безпілотн...

Зовсім не схожий на "Шахед": Військовий експерт Коваленко проаналізував функції нового БПЛА росіян, який атакував Київ

понеділок, 22 липень 2024, 8:20

Як повідомляли Патріоти України, у ніч на 20 липня окупанти атакували Україну, зокрема столицю, не лише ракетами та дронами-камікадзе, а й ще один новим безпілотником нині невстановленого типу. Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив"...