"В очередной раз "неизвестные террористы" удачно вписываются в политическую повестку российского диктатора" - Каспаров

Природне співчуття цивілізованого світу до жертв теракту може зупинити безперервно розкручувану у США спіраль 'Кремлінгейту" і дозволити Трампу відновити розмову про спільну боротьбу з РФ проти міжнародного ісламського тероризму.

Путін взявся за старе - вибухи, закручування "гайок" та залякування. Ілюстрація:Газета.ру

"Трагедия в Петербурге. И хотя пока еще рано делать окончательные выводы, нельзя не отметить сопутствующие обстоятельства: Путин в Питере; российская власть идет по пути 'закручивания гаек'; после недавних массовых арестов российских активистов путинский режим на Западе выглядит очень плохо." Про це пише на своїй сторінці у Fаcebook російський опозиціонер Гаррі Каспаров, передають Патріоти України, продовжуючи:

Кроме того, естественное сочувствие цивилизованного мира к жертвам теракта может остановить непрерывно раскручивающуюся в США спираль 'Кремлингейта' и позволить Трампу возобновить разговор о совместной борьбе с Россией против международного исламского терроризма.

В очередной раз "неизвестные террористы" очень удачно вписываются в политическую повестку российского диктатора.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Легіон "Свобода Росії" зайшов на Білгородщину: Нові подробиці операції

четвер, 28 вересень 2023, 20:52

Під час нового рейду бійців легіону «Свобода Росії» на Білгородщину до місії долучені новобранці. Про це повідомив речник з питань комунікації російської опозиції і Легіону «Свобода Росії» Олексій Барановський в ефірі телемарафону, передають Патріоти У...

У Росії спустили на воду два корвети проекту 22800 "Каракурт" (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 20:29

На Амурському суднобудівному заводі, розташованому в російському Комсомольську, урочисто спустили на воду перші два малих ракетних корабля проекту 22800 - "Удомля" і "Ржев", які побудували для Тихоокеанського флоту РФ. У церемонії взяли участь представ...