"В очередной раз "неизвестные террористы" удачно вписываются в политическую повестку российского диктатора" - Каспаров

Природне співчуття цивілізованого світу до жертв теракту може зупинити безперервно розкручувану у США спіраль 'Кремлінгейту" і дозволити Трампу відновити розмову про спільну боротьбу з РФ проти міжнародного ісламського тероризму.

Путін взявся за старе - вибухи, закручування "гайок" та залякування. Ілюстрація:Газета.ру

"Трагедия в Петербурге. И хотя пока еще рано делать окончательные выводы, нельзя не отметить сопутствующие обстоятельства: Путин в Питере; российская власть идет по пути 'закручивания гаек'; после недавних массовых арестов российских активистов путинский режим на Западе выглядит очень плохо." Про це пише на своїй сторінці у Fаcebook російський опозиціонер Гаррі Каспаров, передають Патріоти України, продовжуючи:

Кроме того, естественное сочувствие цивилизованного мира к жертвам теракта может остановить непрерывно раскручивающуюся в США спираль 'Кремлингейта' и позволить Трампу возобновить разговор о совместной борьбе с Россией против международного исламского терроризма.

В очередной раз "неизвестные террористы" очень удачно вписываются в политическую повестку российского диктатора.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мы не можем попасть": Сумний Гіркін розповів, чому Росія не б'є по мостах України

п’ятниця, 3 лютий 2023, 14:00

Терорист Ігор Гіркин (Стрєлков) підтвердив, що російська зброя у порівнянні з переданим Україні західним озброєнням менш точна, тому ЗСУ здатні бити по мостах, а окупанти - ні. Під час чергового стріму провоєнна аудиторія Гіркіна запитала у нього, чому...

"8 КамАЗів "300-их": Мер Мелітополя Федоров розповів про неймовірні втрати окупантів

п’ятниця, 3 лютий 2023, 12:53

Українські захисники продовжують знищувати окупантів. Втрати ворога настільки великі, що навіть своїх "трьохсотих" росіянам доводиться перевозити насипом у вантажівках. Так, 2 лютого на території Приазов'я помітили одразу 8 КамАЗів, набитих окупантами....