"В Совбезе ООН Россию прямо обвинили в причастности к химической атаке в Сирии", - Олексій Нестеренко

Хмари згущаються - США заявили, що розберуться з Асадом самостійно, якщо ООН не зможе подолати вето Росії.

Жертви хімічної атаки в провінції Ідліб. Фото: ВВС.

Інформація з засідання Ради безпеки ООН щодо хімічної атаки в провінції Ідліб Сирії. Є два моменти. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці блогер Олексій Нестеренко, передають Патріоти України і цитують далі:

"Газовая атака осуществлялась в два этапа. Сначала боевые отравляющие вещества были распылены в первый раз над территорией, где проживали мирные люди: женщины, старики, дети. Они умирали от страшного удушья, корчась на земле в адских муках.

Как только на место трагедии прибыли медики и спасатели, которые ринулись спасать тех, кто еще был жив, произошел второй удар.

И эти медики, и спасатели погибли такой же страшной смертью, как и первые жертвы.

Над Россией всерьез сгущаются тучи. США открыто заявили, что намерены разобраться с Асадом самостоятельно, если ООН не сможет преодолеть вето России.

Россию прямо обвиняют в том, что она, бравшая на себя обязательства по уничтожению химического оружия Асада, и заявлявшая о его полном уничтожении, на самом деле пассивно либо активно причастна к этой химической атаке".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На які «окупантські» активи накладено, а згодом знято арешти

середа, 7 грудень 2022, 7:55

Суцільні поразки після гучних перемог. З початку повномасштабної збройної агресії 24 лютого 2022 року українські суди постійно виносять рішення про арешт тих чи інших активів, що їх можна ідентифікувати як російські чи білоруські. Команда StateWatch у ...

"Гаряча ніч…": Дніпропетровщину атакували дронами-камікадзе, важкою артилерією та "Ураганами". Збито всі вісім ворожих безпілотників

середа, 7 грудень 2022, 7:45

"Гаряча ніч… Росіяни атакували область дронами-камікадзе, важкою артилерією та "Ураганами". Круто попрацювали військові з повітряного командування "Схід". Збили усі вісім ворожих безпілотників, які ворог скерував на область. Попередньо, то були "Shahe...