В оголошеннях стали рідше вказувати бажаний вік працівника, стать.
"Деякі ще пишуть бажаний вік співробітника. Але більшість вже відмовляються від обмежень. Головне - працівник повинен себе презентувати правильно. Акцент йде на особисті якості. І на бажання людини працювати. З 2013 року в Україні заборонено законом відмовляти в роботі за статевою, віковою ознакою", - зазначає власниця компанії з підбору персоналу.
Світогляд працівників теж змінилося.
"Люди вже не терплять хамського ставлення, погроз з боку роботодавця. Відразу звільняються. Тому що існує альтернатива на ринку праці", - додала Інна Новицька.
В Україні не вистачає ІТ-фахівців, менеджерів з продажу, клієнт-менеджерів, HR-фахівців, фармацевтів, медичних представників, провізорів. Також металургів, машинобудівників, шахтарів, швачок, будівельників, працівників для ресторанного бізнесу, сфери обслуговування. Дефіцит кадрів пов'язаний з масовою трудовою міграцією за кордон.
Україні потрібно перейти до наступальних дій у війні з Росією. Про це президент США Дональд Трамп сказав президенту України Володимирові Зеленському телефоном 4 липня, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. . Глава Білого дому...
"Зрозуміло, що ніякої демобілізації не буде. Питання про демобілізацію – це політична демагогія. Це все одно, що закликати розпустити армію під час надзвичайно важкої, екзистенціальної війни за саме існування країни й нації", - пише волонтер Юрій Касья...