"Електрозварники закордоном отримують близько 20 тисяч гривень. Українські роботодавці раніше готові були платити 7 тисяч. Зараз зарплата збільшилася в два рази. Якщо фахівець хоче звільнитися, багато керівників підприємств проводять бесіди. Переконують, що вигідніше залишитися працювати вдома. Стаж буде йти і так далі", - каже Інна Новицька, власниця компанії з підбору персоналу "Нова персона", передають Патріоти України.
В оголошеннях стали рідше вказувати бажаний вік працівника, стать.
"Деякі ще пишуть бажаний вік співробітника. Але більшість вже відмовляються від обмежень. Головне - працівник повинен себе презентувати правильно. Акцент йде на особисті якості. І на бажання людини працювати. З 2013 року в Україні заборонено законом відмовляти в роботі за статевою, віковою ознакою", - зазначає власниця компанії з підбору персоналу.
Світогляд працівників теж змінилося.
"Люди вже не терплять хамського ставлення, погроз з боку роботодавця. Відразу звільняються. Тому що існує альтернатива на ринку праці", - додала Інна Новицька.
В Україні не вистачає ІТ-фахівців, менеджерів з продажу, клієнт-менеджерів, HR-фахівців, фармацевтів, медичних представників, провізорів. Також металургів, машинобудівників, шахтарів, швачок, будівельників, працівників для ресторанного бізнесу, сфери обслуговування. Дефіцит кадрів пов'язаний з масовою трудовою міграцією за кордон.
Начальник навчального центру професійної підготовки Управління державної охорони Максим Романчук дбає про безпеку перших осіб держави більш як 20 років. За цей час довелося попереджувати замахи та численні провокації. Однак траплялися і курйозні випадк...
Україна втратила місто Бахмут в тому числі через відсустність взаємодії між ротними, комбатами, комбригами і так далі, які не доповідали про втрачені позиції. Про це заявив снайпер, офіцер і бойовий командир ДПСУ Дмитро Полончак, передають Патріоти Укр...