"Вата" у шкільних підручниках з історії: "Мені страшно за свідомість наших дітей", - журналістка

Однією з найвизначніших подій в історії України XX століття вчені вважають Українську революцію 1917-1920 років - і жодного слова про Голодомор.

З підручника. Фото: "Фейсбук"

Я зараз кричу, щоб ви розуміли! Як навчити не любити історію своєї держави і виростити побільше вати в головах дітей. Просто. Почати треба в п'ятому класі. Півроку вчити про предмет і об'єкт історичної науки, історичні карти, топоніміку і визначення хто такий історичний діяч. Так пише журналістка Інна Білецька у "Фейсбуці", повідомляють Патріоти України, цитуючи далі:

"Для зразка дослідження фотографії поставити фото першотравневої демонстрації 70-того року. Написати про спорідненість назв Русь-Росія. А потім написати лише про внесок Харківського університету в розвиток освіти, забувши згадати інші, старіші навчальні заклади - Острозьку академію і Києво-Могилянку.

Україна 17-18 століття - то не лише Слобожанщина. А освіта в Україні 19 століття - то не лише Харківський університет, жодним чином не применшуючи його заслуг.

Потім отаке: однією з найвизначніших подій в історії України XX століття вчені вважають Українську революцію 1917-1920 років. Жодного слова про Голодомор. Потім про Велику вітчизняну і чим вона від Другої світової відрізняється. Потім незалежність і Яна Клочкова.

Ми тут вдома дуже в нєдоразумєнії від цього дивного навколонаукового, дуже викривленого і не збалансованого курсу. Серед авторів довоєнного видання Олена Пометун, уродженка подмосковного Моніно, викладач Луганського державного університету, звинувачена Бюро журналістських розслідувань «Свідомо» в переписуванні підручників з історії України та їх вихолощуванні.

Моя дитина точно має так вивчати історію???

Агов, товариші реформатори. Це не може бути рекомендовано МОНом аж ніяк. МОНом це має бути заборонено. Пані міністр Лілія Гриневич попросіть когось з адекватніших за авторів істориків це почитати. Я прошу репосту, бо мені за свідомість дітей страшно. Перевірили уроки, називається...".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Підтримання противником потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього труднощі, - Костянтин Машовець

неділя, 23 лютий 2025, 12:45

Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...

Усування проблем швидких розробок оборонки: Експерт назвав недоліки ракети "Трембіта" та найкращий спосіб їх застосування

неділя, 23 лютий 2025, 9:32

У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...