"– Коли почалася Друга світова війна?
– Што?
"Ватнічество", лояльність до "русского мира" настільки укорінилися в наших головах, що інколи проявляються в досить химерні способи." Про це пише у своєму Facebook член Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський, передають Патріоти України, продовжуючи:
На сайті Національної ради 22 червня не позначене жодним чином як пам'ятна дата. Попри це, більшість українських телеканалів вшановують її як день пам'яті, встановивши на екрані свічки.
Певно, керівники телеканалів забули, що Друга світова для України почалася 1 вересня 1939 року. Що розв'язала війну, від якої постраждали мільйони українців, не Німеччина, а Німеччина та СРСР. Певно, "діди воювали".
На жаль, самі українські ЗМІ до сих пір відтворюють базові тези радянської пропаганди.
Для тих, хто до сих пір не знає, які саме пам'ятні дати потрібно достойно вшановувати в 2017 році, Національна рада розмістила на своєму сайті їхній вичерпний перелік.
Перелік створено на підставі президентських указів та постанов парламенту.
PS. Хотілося б, щоб так само телеканали вшановували реальні для України пам'ятні дати, а не апелювали на засіданнях Національної ради, що свічки не було через технічні причини.
Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...
"Майже рік пройшов із моменту резонансної ДТП, одним із фігурантів якої став топчиновник БЕБ Олександр Ткачук. Через те, що резонансні ДТП за участі "небожителів" у нас не рідкість і покарання для винуватців вдається добитися далеко не завжди, трохи на...