"– Коли почалася Друга світова війна?
– Што?
"Ватнічество", лояльність до "русского мира" настільки укорінилися в наших головах, що інколи проявляються в досить химерні способи." Про це пише у своєму Facebook член Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський, передають Патріоти України, продовжуючи:
На сайті Національної ради 22 червня не позначене жодним чином як пам'ятна дата. Попри це, більшість українських телеканалів вшановують її як день пам'яті, встановивши на екрані свічки.
Певно, керівники телеканалів забули, що Друга світова для України почалася 1 вересня 1939 року. Що розв'язала війну, від якої постраждали мільйони українців, не Німеччина, а Німеччина та СРСР. Певно, "діди воювали".
На жаль, самі українські ЗМІ до сих пір відтворюють базові тези радянської пропаганди.
Для тих, хто до сих пір не знає, які саме пам'ятні дати потрібно достойно вшановувати в 2017 році, Національна рада розмістила на своєму сайті їхній вичерпний перелік.
Перелік створено на підставі президентських указів та постанов парламенту.
PS. Хотілося б, щоб так само телеканали вшановували реальні для України пам'ятні дати, а не апелювали на засіданнях Національної ради, що свічки не було через технічні причини.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...