Вбивство українки в Єгипті: Стало відомо, що робила дівчина перед смертю (фото)

Остання активність Марини Іваненко в соцмережах спостерігалася 21 лютого.

Марина Іваненко. Фото: Вконтакте

23 лютого з’явилася інформація, що в єгипетському місті Хургада жорстоко вбили українку у власній квартирі, а згодом стали відомі нові подробиці трагедії, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Обозреватель».

Видання Vetogate розповсюдило інформацію, що убитою виявилася Марина Іваненко, оприлюднивши її знімки. Згодом знайшлися інші її знімки на сторінці «ВКонтакте», підписані тим же ім’ям. Виявилося, що останні знімки дівчина опублікувала на сторінці 18 лютого, а останній раз була в соцмережі 21 числа о 19.30. Згідно геолокації, Іваненко перебувала в Стамбулі.

Інформація про вбивство українки в Хургаді з’явилася 23 лютого, спочатку без імені. Згодом ЗМІ назвали ім’я Марини Іваненко з посиланням на джерела в правоохоронних органах. Зазначалося, що вона проживала в Єгипті уже три роки.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Кремле поняли, что бренд "Путин" для РФ себя уже окончательно исчерпал", - історик Климовський

четвер, 22 жовтень 2020, 12:45

Якщо війна в Карабасі вбила зовнішньополітичну складову доцільності для збереження бренду "Путін", то протести в Хабаровську і революція в Білорусі вбивають і внутрішньополітичну. "Бренд "Путин" потерял окончательно всю свою ценность в глазах кремлёвск...

"НБУ сыграл в "хитросделанного Джо", доверия у Запада после такого решения не будет", - фінансист Фурса

четвер, 22 жовтень 2020, 12:15

Українці завжди цінували можливість кинути іншого. І хитрозробленість для когось із нас може бути зовсім не пороком... "Перераспределение полномочий в Нацбанке таким образом, чтобы сделать из Рожковой свадебного генерала, видится по-разному с разных ст...