"Вчепився у портфельчик і шукав для Собчака "кофійок". Це дрібна, нафталінова постать, у руках якої опинилась величезна країна" - Чорновіл пригадав, як у 91-му вперше побачив Путіна (відео)

Екс-нардеп наголосив, що ніяк не може зрозуміти росіян, які буквально моляться на таку маргінальну особу, якою є президент РФ.

Анатолій Собчак і Путін, який тоді був його помічником. Ілюстрація:press.lv

Відомий український політолог, юрист і колишній нардеп Тарас Чорновіл переконує, що за понад 26 років чинний російський президент Володимир Путін фактично не змінився – як був, так і залишився дріб'язковим, нафталіновим персонажем. Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу "Магнолія ТБ", зазначають Патріоти України.

"Наприкінці серпня 1991 року я вперше познайомився з Путіним. Тоді до Києва приїхала делегація так званих демократів від Єльцина, серед яких були Собчак і Путін. Зокрема, вони тоді завітали до України, аби "ломать хохлов, що якусь собі нєзалєжность прідумалі", – зауважив експерт.

За його словами, він уперше побачив чинного російського президента Володимира Путіна під час зустрічі його батька В’ячеслава Чорновола та екс-мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака.

"Був тоді я у приймальні, і біля мене сидів чоловічок, який вчепившивсь так у портфельчик, дивився по сторонах. Коли була там якась перерва, до нього виходив Собчак, який сказав: "Організуй нам тут кофєйку". І той бігав, не знав, де тут "кофійок організовать". В 91-му році організувати кофійок навіть у Верховній Раді було проблемою", – підкреслив він.

Крім того, політолог пригадав, як тоді Путіну запропонував закурити, натомість той відповів єдиною фразою: "А вдруг я здесь буду нужен для чего-то".

"Дуже відповідальна, дріб’язкова, така маленька постать. Не можу зрозуміти росіян, які моляться на таку дрібну, маргінальну особистість, як Путін. Ось зараз дивлюсь, на екран, і бучу ту саму постать. Він не змінився. Абсолютно дрібна, нафталінова постать, у руках якого опинилась величезна країна", – додав Чорновіл.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Корисні поради: Яких дієт дотримуються зірки для ідеальної фігури (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 21:22

Завдяки силі волі селебрітіз все ж відшукали перевірені методи, за допомогою яких змогли отримати ідеальну фігуру. Щоб виглядати якнайкраще на публіці, зірки часто вдаються до експериментів з дієтами. Деякі знаменитості виключають зі свого раціону певн...

Його ідеал - нежить: Чоловік змінив 75 відсотків свого тіла, але не заради краси ... (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 21:09

Зомбі дійсно живуть серед нас, і один з них - в столиці Великобританії Лондоні, де вражає уяву людей своєю зовнішністю. "Актёр, модель и любитель панк-культуры Андерсон Гарсия Родригес чужие мозги не ест, но точно выглядит как человек не из этого мира,...