"Від величі лікували всіх - Німеччину, Японію, навіть Китай. І Росію вилікують", - Бабченко

Процес розпаду Росії як імперії почався в 1917 році, продовжився в 1991-му і, можливо, закінчиться через кілька десятків років.

Аркадій Бабченко. Фото: Публичные Люди.

Росія як імперія може закінчитись уже через кілька десятків років. Таку думку російський журналіст Аркадій Бабченко висловив в інтерв'ю "Новому времени", передають Патріоти України.

"Росія як імперія обов'язково закінчиться, але станеться це швидше з природних причин. Процес розпаду вже почався в 1917 році, продовжився в 1991-му і, можливо, закінчиться через кілька десятків років. Поки нафта ще важлива та коштує $50 за барель, Росія може існувати, хай і не так комфортно", – заявив Бабченко.

Він уважає, що Росію обов'язково "вилікують" від вигаданої величі, однак цей процес буде болючим. "Щеплення від вигаданої величі не існує, але ця хвороба все-таки лікується. Від величі лікували всіх – Німеччину, Японію, навіть Китай. І Росію вилікують, хоча що далі, то більше очевидно, що лікування буде болючим", – додав Бабченко. 20 серпня журналіст заявив, що Росію чекає майбутнє окупованих районів Донецької області, а керівним класом у РФ у майбутньому стануть "озброєні гопники".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Медики над собой таких опытов не проводят. К чему уже привели донбасские испытания путинской вакцины", - журналіст

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 2:00

Вакцинація піддослідних віп-кроликів дала серйозний побічний ефект: різко загострилися їхні хронічні захворювання, а у кого таких не було - ослаб зір, з'явилися болі в суглобах і сильна задишка. "По последним данным, в неподконтрольных правительству ра...

З архіву ПУ. 14-річна дівчина померла через смартфон у ліжку

четвер, 22 жовтень 2020, 23:05

Є припущення, що смерть наступила через удар струмом від телефону,. Уточнюється, що подія трапилася в селі Бестобе. Батьки підлітка повідомили в поліцію, що вона померла вночі. "Даний факт зареєстровано як нещасний випадок. Ознак насильницької смерті н...