«Відкриті двері» в НАТО - традиційна формула, що повторюється з саміту в саміт", - блогер

В Альянсі вистачає тих, хто, озираючись на Кремль, хотів би задовольнитися лише Пакетом допомоги.

Україна та НАТО. Ілюстрація: соцмережі.

У підсумкових документах саміту НАТО у Варшаві не буде ніяких проривних рішень на підтримку України. «На етапі підготовки підсумкових документів українська дипломатія докладала зусиль, щоб в них максимально були відображені інтереси Києва. На жаль, вдалося небагато: в Альянсі вистачає тих, хто, озираючись на Кремль, хотів би задовольнитися лише Пакетом допомоги», - йдеться в статті Володимира Кравченка для Дзеркала тижня, передають Патріоти України.

За інформацією видання, абсолютно точно в підсумкових документах не буде готовності надати Україні план дій щодо членства в НАТО або рішення про надання Україні летальної зброї. «Не буде і пункту, що підтверджує рішення Бухарестського саміту 2008 р. Нагадаємо, що в пункті 23 підсумкової декларації саміту в Бухаресті говорилося про те, що Україна в майбутньому стане членом Альянсу за умови відповідності необхідним критеріям. Для Києва це неприємний сюрприз», - йдеться в матеріалі.

Крім того, НАТО не стане підтверджувати готовність до розширення в майбутньому. «Велика ймовірність, що через позицію Парижа і Берліна в Варшавській декларації не буде і цього. Але ж «відкриті двері» в НАТО - традиційна формула, що повторюється з саміту в саміт. Замість цього буде сказано про прихильність рішенням попередніх п'яти-семи самітів, в т.ч. Бухарестського, Чиказького, Уельського», - пише автор.

Неприємною новиною для України стане також рішення закласти в підсумкову декларацію саміту пункт про відновлення роботи Ради Росія-НАТО. За інформацією видання, в Парижі і Берліні пояснюють це тим, що Альянс багато дає Україні і це необхідно «компенсувати» на російському напрямку.

«Схоже, що НАТО в своєму підсумковому документі обмежиться лише тим, що підтвердить підтримку територіальної цілісності і незалежності України, політику невизнання незаконної анексії Криму, засудить агресію Росії проти нашої країни, закличе виконувати Мінські угоди, відзначить українські досягнення на шляху реформ і згадає Комплексний пакет допомоги», - пише автор.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Указ семь-восемь". Как в СССР расстреливали детей": Блогер спростував міф про "щасливе дитинство" за часів Сталіна

субота, 22 січень 2022, 23:05

Це відбувалося якраз в ті роки, коли радянська пропаганда зображувала Сталіна як "друга дітей" з дівчинкою на руках і в оточенні піонерів з квітами. "Думаю, многие слышали о том, что за кражу 3-5 колосков с колхозного поля в сталинском СССР могли расст...

"Річниця обстрілу тролейбуса на Босе в окупованому Донецьку": Казанський розповів, хто саме вбив мирних жителів (відео)

субота, 22 січень 2022, 22:46

"Сегодня очередная годовщина обстрела микрорайона Боссе в Донецке, унесшего жизни восьми человек. По этому поводу россияне опять скажут много лицемерных и лживых слов. Будут фальшиво жалеть погибших и обвинять в случившемся Украину. И потому очень важн...