Він нагадав, що на відміну від попередніх років, ні Президент України Петро Порошенко, ні Генеральний прокурор України Юрій Луценко, ні Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман не вийшли до людей в процесі відзначення річниці Революції Гідності та «публічно не продемонстрували своє ставлення до подій Майдану».
«Президент, щоправда, зробив заяву - відеозапис. Але на мою думку, тези, які він озвучував, суттєво відрізнялися від тих, що звучали попереднього року. Рік тому Президент сказав, що революція не завершена і завершиться лише після того, як будуть досягнуті цілі Майдану: поборена корупція, втілена євроінтеграції тощо. Сьогодні риторика Президента інша. Мені здалося, що перші особи країни не були на Майдані, бо боялися вийти до людей. І те, що вони не вийшли - маркер того, що відбувається між владою та суспільством», - вважає політолог.
А те, що відбувалося вчора, зауважує Р.Бортнік, «випускання пару з постановочними, провокаційними моментами».
«На жаль,події Майдану останнім часом перетворилися на площину для піару правих і праворадикалів. Річниця Майдану перестала бути всеохоплюючим святкуванням хоча б для учасників майдану. Але гарячіше буде у 20-х числах лютого, коли відзначатимемо річницю розстрілу на Майдані», - підкреслив політолог.
Р.Бортнік прогнозує, що ігнорування першими особами країни подій до річниці Майдану матиме серйозний вплив на підготовку протестних акцій у лютому. «Влада зробила ще гірше», - підкреслив політолог.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...