Війна не пряник. Давайте організовуватися і працювати. Говорити і чути один одного, - журналіст

Час будувати справжнє, а не показове громадянське суспільство з міцними державними інститутами, зі справжніми ідеями, з громадським контролем над роботою державних органів, наголосив Володимир Рунець.

"Як же ж його правильно сказати, щоб нікого не образити і донести дуже важливу, як на мене, думку?" Про це пише у своєму Facebook журналіст Володимир Рунець, передають Патріоти України, продовжуючи:

Я вважаю, що епоха волонтерства в Україні має закінчитися тому, що загальноукраїнський ПТСР треба лікувати.

Коли почалася війна, ми всі показали, що таке єдність у боротьбі з ворогом.

Як більшість українців, так і вся моя родина відсилала СМСки на спеціальні номери Міністерства Оборони, щоб хоча б скромним червонцем підтримати тих, хто на фронті. Скидали гроші на рахунки благодійних організацій та волонтерів.

Ті ж закуповували, збирали, сортували та відвозили на фронт все, що було потрібно захисникам, постраждалим від війни місцевим дорослим та дітям. Від памперсів до гвинтівок і прицілів. Все без перебільшення.

Що маємо в результаті на передовій?

Маємо добре локалізований конфлікт, звільнено 70% окупованих на початку територій. Маємо реально боєздатні підрозділи на фронті.

Що маємо в тилу?

В тилу паралельно з суспільством (звісно, не так, як хотілося б) розвивалося Міністерство Оборони - покращувалося харчове забезпечення, якість взуття та одягу, логістика і комунікації. В тилу мінялася поведінка і сприйняття Генерального Штабу і Штабу АТО.

Звісно, не все добре і зараз, але ж є з чим рівняти.

Що маємо поганого?

Не маємо навіть натяку на тривалий мир і незрозумілий мінський процес. Війна не пряник. Тому водночас маємо і фінансово, і морально виснажене суспільство, невпевненість у майбутньому та страх перед "великою" війною.

НАВКОЛО ЧОГО ЗАРАЗ РЕАЛЬНО ТРЕБА ГУРТУВАТИСЯ?

Час будувати СПРАВЖНЄ, а не показове громадянське суспільство з міцними державними інститутами, зі справжніми ідеями, з громадським контролем над роботою державних органів. Всі ми, хто в чотирнадцятому кинулися разом бити палицею озброєного до зубів ворога зараз разом маємо побороти ворога всередині самих себе. В країні є гроші, є ресурси, є інтелектуальна еліта.

Давайте організовуватися і працювати. Говорити і чути один одного. Давайте намагатися розуміти альтернативні точки зору і приходити до спільних рішень. Це кропітка, нелегка і часом зовсім незрозуміла робота. Але час робити наступний крок, щоби ті, хто зараз міцно тримає в руках зброю на Сході, часом віддаючи життя за Україну, робили це не даремно.

Це я до чого? Куплений нами за останні гроші тепловізор вирішить певну задачу сьогодні. А от глобально він нічого не змінить. Бо з гнилою системою тепловізори скоро доведеться купляти щодня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Агенты ЦРУ бросили под колеса российского КамАЗа престарелого негра", - блогер

середа, 16 січень 2019, 0:00

На відміну від наївних гонщиків, російські туристи не піддаються на провокації, а за кордоном виключно тихо сидять з дітьми на руках і читають Євангеліє. Принаймні так їм самим здається... "Чуя свою безнаказанность, путая порядочность со слабостью, мер...

Секс, кохання та шлюб у Китаї: Розповідь українки, яка живе у Піднебесній

вівторок, 15 січень 2019, 23:53

В Китаї чоловіче населення набагато переважає жіноче: за статистикою, китайських чоловіків на 30 мільйонів більше, ніж жінок. Що таке "традиційний" китайський шлюб, чи легко вийти заміж за китайця і як там ставляться до сексу? Культуролог, блогерка та ...