Війна виродків як вона є, - військовий експерт про Росію (відео)

Ці тварюки-росіяни здатні і на гірші злочини, вважає Серж Марко.

Алеппо. Фото: Politeka

Коли вам будуть розповідати про "братів", завжди пам'ятайте, які мерзоти живуть по той бік кордону. І якими способами вони беруть під контроль потрібний їм регіон. Так пише експерт Серж Марко, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Фейсбук", продовжуючи:

"Это настоящая война выродков, как она есть. Стрелять из-за своей границы… Дать "зеленый" коридор и стрелять по колонне как в тире. Стрелять по городам, чтобы обвинить "укропов" в ведении огня по местам скопления мирных людей.

Но эти твари способны на гораздо большее. Бомбить мирных жителей кассетными, зажигательными и бочковыми бомбами. Уничтожать больницы и школы вместе с теми кто внутри. Расстреливать вперемешку мирных, с женщинами и детьми.

Сейчас в Украине военный конфликт затухает, включились политические рычаги. Информационная война и политика... Но когда вам будут рассказывать о "братьях", всегда помните, какие мрази живут по ту сторону границы. И какими способами они берут под контроль нужным им регион".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Програв свою політичну гру": Нардеп-утікач анонсував нові розслідування проти п'ятого президента України (відео)

субота, 24 серпень 2019, 19:51

За словами Онищенка, в даний момент цей фактор не будуть використовувати, оскільки його політичне майбутнє і так не має перспектив. Народний депутат України Олександр Онищенко заявив, що у нього є інформація проти екс-президента України Петра Порошенка...

"Оставшимся без дорог россиянам запретили возить трупы в морг на электричке", - Бабченко

субота, 24 серпень 2019, 19:47

Люди неодноразово просили чиновників покласти асфальт до їхнього села, але їм завжди відмовляли. "Оставшимся без дорог россиянам запретили возить трупы в морг на электричке. Жители поселка Сураново в Кузбассе не могут доехать на машине до административ...