Власти уже пропалились с терактом в Питере. Преступники выдали себя - Ейдман

Після теракту ЗМІ і МНС говорили про два вибухи. Чому? Тому що планувалося зробити два вибухи одночасно, наголосив соціолог.

Вибух у метро Санкт-Петербурга.Ілюстрація:BBC

"А вы знаете, что власти уже пропалились с терактом в Питере. Просто фактически дали на себя показания, оставили на месте преступления важные улики, позволяющие взять их за руку." Про це пише у своєму Fаcebook російський соціолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України, продовжуючи:

Помните, что вчера, сразу после теракта СМИ и МЧС говорили о двух взрывах. Почему? А потому что планировалось произвести два взрыва одновременно. Поэтому такую информацию слили из спецслужб, как-только началась заваруха. Но что-то пошло не так.

Видимо, второй подрывник не стал подбрасывать бомбу в вагон (испугался или совесть проснулась), а оставил ее в нерабочем состоянии на станции "Площадь восстания". В результате бомбу нашли и обезвредили.

Власти не могли заранее знать о второй бомбе, которую они преждевременно посчитали взорвавшейся, если бы сами не были организаторами теракта. Преступники выдали себя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ференц Геленчер: «Орбан, однозначно, є посіпакою Путіна»

субота, 28 січень 2023, 1:23

Лідер угорської опозиційної партії про те, чому очільник угорського уряду формує з України образ ворога. Уряд Віктора Орбана зробив усе, аби українці сприймали Угорщину коли й не як ворожу, то вже точно не як дружню державу. Та угорці — це не лише Орба...

"Якщо це зроблять американці, то, мабуть, нікому в голову не прийде казати своє "неначасі", - блогерка із Харкова

субота, 28 січень 2023, 0:34

"Щодо аудиту. Якщо це зроблять американці, то, мабуть, нікому в голову не прийде казати своє "неначасі". Бо відношення американців до грошей - це відношення здорової людини, яка існує в умовах капіталізму, та завдяки цьому капіталізму змогла побудувати...