Власти уже пропалились с терактом в Питере. Преступники выдали себя - Ейдман

Після теракту ЗМІ і МНС говорили про два вибухи. Чому? Тому що планувалося зробити два вибухи одночасно, наголосив соціолог.

Вибух у метро Санкт-Петербурга.Ілюстрація:BBC

"А вы знаете, что власти уже пропалились с терактом в Питере. Просто фактически дали на себя показания, оставили на месте преступления важные улики, позволяющие взять их за руку." Про це пише у своєму Fаcebook російський соціолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України, продовжуючи:

Помните, что вчера, сразу после теракта СМИ и МЧС говорили о двух взрывах. Почему? А потому что планировалось произвести два взрыва одновременно. Поэтому такую информацию слили из спецслужб, как-только началась заваруха. Но что-то пошло не так.

Видимо, второй подрывник не стал подбрасывать бомбу в вагон (испугался или совесть проснулась), а оставил ее в нерабочем состоянии на станции "Площадь восстания". В результате бомбу нашли и обезвредили.

Власти не могли заранее знать о второй бомбе, которую они преждевременно посчитали взорвавшейся, если бы сами не были организаторами теракта. Преступники выдали себя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вперше з того часу, як путін вторгся в Україну 24 лютого 2022 року, він виглядає так, ніби може перемогти", - The Economist

четвер, 30 листопад 2023, 21:31

У Росії вперше з'явилися реальні шанси на перемогу у війні в Україні, і не в останню чергу завдяки нерішучості Заходу в питанні надання допомоги, та відсутності стратегічного бачення. Про це пише видання The Economist, передають Патріоти України. Як го...

Росіяни зіткнулися з новою проблемою на війні в Україні, - полковник ЗСУ

четвер, 30 листопад 2023, 21:17

Росіянин від переляку мінують величезні площі територій в Україні, і карт цих мінних полів просто не існує, що стає проблемою для них самих. Про це розповів військовий експерт, льотчик-інструктор і полковник ЗСУ в запасі Роман Світан, передають Патріот...