Білоруський політолог Валерій Карбалевич заявляє, що в сусідній Білорусі не все так райдужно, як може здатися, коли дивитися білоруське телебачення чи читати білоруські газети. Підстав для невдоволення жителів Білорусі з кожним днем стає все більше, але білоруси навіть бояться подумати про свій Майдан. Про це пише Replyua.net, інформують Патріоти України.
"Соціально-економічна політика в Білорусі проводиться старими методами все тими ж людьми, які на чолі країни не один рік. Якщо раніше в Білорусі справи йшли більш менш добре, то зараз таке явище, як замалі зарплати, безробіття, "вмираюча" промисловість стають реаліями сьогодення. Лишається надія на агропромисловий комплекс", – розповів експерт.
За його словами, виникає логічне питання: чи готові білоруси вийти на вулицю, щоб вимагати від влади змін на краще – відповідь очевидна: ні. І справа не в тому, що білоруси більш терпеливіші, ніж українці, просто білоруси досі не можуть відійти від тих подій, які пережили і переживають українці, до того ж, вони черпають інформацію про події в Україні із заангажованих російських та білоруських ЗМІ, які односторонньо подають інформацію.
"Українці будуть здивовані та більше 60% населення Білорусі співчувають Росії в конфлікті з Україною. Це і є результат російської пропаганди. Тому має пройти не один рік, а можливо й десятиліття, щоб білоруси підняли голови і вийшли на вуличні протести", – резюмував Валерій Карбалевич.
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...
23 лютого (8 березня за старим стилем) вірян відзначають день пам'яті священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. Крім того відзначається Тиждень м'ясопусний, про Страшний суд. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Прохора, чудотв...