"Виконком на чолі з мером цьому сприяє. Але чому не реагує СБУ?": Волонтер повідомила про "с*парський шабаш" у Маріуполі (фото)

Головою Координаційної Ради при Виконкомі ветеранів Афганістану, дітей війни та інших пенсіонерів у Маріуполі хочуть призначити прихильника сепаратистів, для якого "українських військових немає, тільки радянські, завдяки яким у СРСР 70 років був мир".

Фото:Facebook

У місті Маріуполь Донецької області планують створити Координаційну раду ветеранів Афганістану і дітей війни, яку може очолити прихильник сепаратистів Сергій Щербаков. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила волонтер Галина Однорог, передають Патріоти України.

"Сьогодні в актовій залі маріупольської міськради мало відбутися чергове засідання зі створення Координаційної Ради при Виконкомі ветеранів Афганістану, дітей війни та інших пенсіонерів. Виконком на чолі з мером Маріуполя Бойченком сприяє у створенні цієї організації", - написала вона.

"А зараз найцікавіше: головою цієї ради хочуть призначити Щербакова, для якого "українських військових немає, тільки радянські, завдяки яким у Радянському Союзі 70 років був мир", і який 9 травня не давав мені знімати "георгіївські стрічки".

Коли ми прийшли в зал засідань просто послухати, про що буде йти мова, нас звідти почали виганяти, навіть пляшки з водою у нас полетіли, а військовослужбовцю, коли він показав своє посвідчення "учасника бойових дій" в обличчя кричали, що таке можна купити на базарі за 10 гривень", - додала Однорог.

Волонтер наголосила, що це було схоже на справжній "с*парський шабаш".

"І це все у місті-герої Маріуполі, де у нас місцева влада так поважає і цінує військових і одночасно притискає до себе явно сепаратистськи налаштовані громадські організації. А як же без бабусь, це ж "лехторат", який піде голосувати. Цікаво тільки, чому на це не реагує наша СБУ? Також є велике бажання поставити це ж питання нашому мерові", - підсумувала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Постійно отруює життя людям: "Князь”, який пропонував українській блогерці “пасасать”, виявився таким собі Козіком з кримінальним шлейфом та знаменитим батьком

вівторок, 6 червень 2023, 6:38

“Князьок-Ігорьок” напідпитку, який принижував відому блогерку Раміну Есхакзай за невдале паркування, виявився Ігорем Козіком – майстер спорту з боксу, має кримінальні справи за крадіжку, розбій, побиття людини, погрози працівнику правоохоронного органу...

Про "азовських бичків" (ч.2), - Машовець

вівторок, 6 червень 2023, 5:00

Очевидно, що на першому етапі створення та розгортання так званого "Азовского военно-морского района" російське командування ймовірно скористається можливостями своїх чорноморського флоту та каспійської флотілії, щодо комплектуання цього "організму"......