За дороговказом товариша Сталіна: У Москві вирішили, що Росію у "топ-5" світових економік виведуть зеки, - Злий Одесит

Як стало відомо, в Держдуму РФ внесено законопроект, згідно з яким замість позбавлення волі засудженим можна призначити примусові роботи, але не раніше, ніж після відбування чверті терміну.

Російські зеки. Ілюстрація:udf.by

"Наш гибридный сосед с каждым днем все больше становится похожим на СССР эпохи Сталина, когда заключенные были одной из основных рабочих сил, движущих экономику тирании." Про це у Livejournal пише zloy_odessit, передають Патріоти України, продовжуючи:

Так, стало известно, что в Госдуму РФ внесен законопроект, согласно которому вместо лишения свободы можно назначить принудительные работы, но не ранее чем после отбывания четверти срока. При этом, такой услугой могут воспользоваться не только совершившие легкой и средней тяжести преступления, но и повинные в тяжких и особо тяжких, только с разницей обязательного отбывания срока.

Вступление законопроекта в силу ожидается с 1 января 2019 года, а это значит, что со следующего года на подразделениях “Ростеха”, “РЖД”, “Вертолетов России” и многих других предприятиях, сокращающих сотрудников и нуждающихся в дармовой рабочей силе, будут пахать зеки.

И в свете данных событий просто возникает вопрос, а ЧВК “Вагнер” относится к госпредприятиям?

Но, как бы там ни было, кто знает, быть может, с такой дармовой рабочей силой, Россия и вправду выйдет в ТОП-5 экономик мира, как и обещал Путин. Ура, товарищи, ура!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відомий шоумен зворушив українців постом про Героїв Майдану

п’ятниця, 21 лютий 2020, 10:15

Український шоумен, ведучий Сергій Притула в День Небесної Сотні 20 лютого попросив вибачення у свого земляка Устима Голоднюка, який загинув на Майдані. Відповідний пост з'явився на сторінці екскандидата в депутати у Facebook, передають Патріоти Україн...

"Как Москва заставит Бацьку здаться", - журналіст

п’ятниця, 21 лютий 2020, 9:59

Останні кілька тижнів Москва гуде від чуток про намір Путіна почати ще одну військову операцію в Європі. Про це у своєму блозі пише журналіст Іван Яковина, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Владимир Путин решил изменить конституцию ...