За дороговказом товариша Сталіна: У Москві вирішили, що Росію у "топ-5" світових економік виведуть зеки, - Злий Одесит

Як стало відомо, в Держдуму РФ внесено законопроект, згідно з яким замість позбавлення волі засудженим можна призначити примусові роботи, але не раніше, ніж після відбування чверті терміну.

Російські зеки. Ілюстрація:udf.by

"Наш гибридный сосед с каждым днем все больше становится похожим на СССР эпохи Сталина, когда заключенные были одной из основных рабочих сил, движущих экономику тирании." Про це у Livejournal пише zloy_odessit, передають Патріоти України, продовжуючи:

Так, стало известно, что в Госдуму РФ внесен законопроект, согласно которому вместо лишения свободы можно назначить принудительные работы, но не ранее чем после отбывания четверти срока. При этом, такой услугой могут воспользоваться не только совершившие легкой и средней тяжести преступления, но и повинные в тяжких и особо тяжких, только с разницей обязательного отбывания срока.

Вступление законопроекта в силу ожидается с 1 января 2019 года, а это значит, что со следующего года на подразделениях “Ростеха”, “РЖД”, “Вертолетов России” и многих других предприятиях, сокращающих сотрудников и нуждающихся в дармовой рабочей силе, будут пахать зеки.

И в свете данных событий просто возникает вопрос, а ЧВК “Вагнер” относится к госпредприятиям?

Но, как бы там ни было, кто знает, быть может, с такой дармовой рабочей силой, Россия и вправду выйдет в ТОП-5 экономик мира, как и обещал Путин. Ура, товарищи, ура!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сидяча робота: Лікарі порадили, як захистити серце при нерухливому способі життя

п’ятниця, 22 червень 2018, 0:19

Цукор та сіль, залежно від віку, слід обмежувати в своєму раціоні. Лікарі радять захищати своє серце, обмежуючи себе або в цукрі, або в солі, залежно від віку, повідомляють Патріоти України. Забудьте про цукор. Всі пам'ятають, що це «біла смерть» і п...

Хіти тижня. "Масква, наша родіна Росія": Відома режисер розповіла, як "русский мир" захоплює Європу

п’ятниця, 22 червень 2018, 0:15

Активістку, що вийшла з плакатом на підтримку ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова під час "Дня російської культури" в литовському Вільнюсі, назвали такою ж "терористкою, як і Сенцов". Про це на своїй сторінці у Facebook написала реж...