“Задля забезпечення своєчасного реагування”: У Росії позбавлення цноти беруть під поліцейський облік

Наказ про це опубліковано на сайті регіону, його підписав міністр Володимир Шульдяков.

Фото: fakty.ictv.uaУ наказі міністра охорони здоров’я області йдеться, що лікарі зобов’язані “негайно повідомляти” правоохоронним органам про випадки вагітності, позбавлення цноти і виявлення венеричних захворювань у дівчат, молодших за 16 років, з подивом передать Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У наказі зазначено, що введені заходи необхідні для “забезпечення своєчасного реагування” на злочини проти “статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх”. До слова, у Росії товари з секс-шопу запропонували прирівняти до лікарських і продавати тільки за “рецептом”.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як Україна може реалізувати свій величезний потенціал у виробництві водню

вівторок, 21 вересень 2021, 6:50

Берлін зобов'язався підтримати перехід Києва на поновлювані джерела енергії, включаючи створення "Зеленого фонду", і розвивати двосторонні проекти в сфері енергетики. "По итогам сделки с Вашингтоном, Берлин обязался поддержать переход Киева на возобнов...

Брати в оптику бачать ті самі ворожі укріплення: Донецька родина, у якій проти окупантів воювали всі (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 6:30

Неймовірна історія донецької родини, у якій за батьківщину, проти московитської орди, воювали геть усі. Двоє братів воюють поруч, але жодного разу так і не зустрілися. Вони захищають свій дім у буквальному розумінні того висловлювання, передають Патріо...