“Задля забезпечення своєчасного реагування”: У Росії позбавлення цноти беруть під поліцейський облік

Наказ про це опубліковано на сайті регіону, його підписав міністр Володимир Шульдяков.

Фото: fakty.ictv.uaУ наказі міністра охорони здоров’я області йдеться, що лікарі зобов’язані “негайно повідомляти” правоохоронним органам про випадки вагітності, позбавлення цноти і виявлення венеричних захворювань у дівчат, молодших за 16 років, з подивом передать Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У наказі зазначено, що введені заходи необхідні для “забезпечення своєчасного реагування” на злочини проти “статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх”. До слова, у Росії товари з секс-шопу запропонували прирівняти до лікарських і продавати тільки за “рецептом”.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ні, це не Казахстан: Путін готувався напасти ще на одну країну, але вибрав Україну – західні ЗМІ

неділя, 27 листопад 2022, 13:27

Російська влада ще до повномасштабного вторгнення в Україну нібито розглядала варіант нападу на Японію. У документах із секретним доступом, які спливли в мережі, йдеться, що РФ у серпні 2021 року "цілком серйозно готувалася до локального військового ко...

Зимовий період буде БІЛЬШ ІНТЕНСИВНИЙ: оркі хочуть захопити Кураховську ТЕС

неділя, 27 листопад 2022, 13:10

битва за Донбас, деокупація, звільнення, Дмитро Снєгирьов, ЗСУ,РФ. Про цілі окупантів взимку.