
Представники організації прояснили ситуацію у відповіді на запит "Української правди", повідомляють Патріоти України.
"Місія ОБСЄ посилила моніторинг ситуації в Ужгороді у відповідь на нещодавні події у місті та буде продовжувати здійснювати його й надалі. Зазначається, що моніторинг ситуації на Закарпатті місія ОБСЄ буде реалізовувати шляхом безперервного патрулювання з Івано-Франківська, де розташований найближчий офіс організації.
У відповідь на нещодавні події в Ужгороді та на його околицях СММ ОБСЄ, згідно зі своїм мандатом, посилила моніторинг у цьому районі та відповідно оприлюднила результати роботи у своїх звітах".
Напередодні, глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що ОБСЄ повідомила його про відкриття спостережної місії на Закарпатті. Водночас, речник Закарпатської ОДА Ярослав Галас розповів, що до них не надходила інформація про відкриття місії ОБСЄ у регіоні.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...